Přejít na obsah

Slovensti ridici


ANDi

Doporučené příspěvky

Ty jooo, to bylo hustý.....to bych chtěl taky umět.

 

PS: Co jednou internet schvátí, už nikdy nenavrátí. Ne že bych ti to přál, ale až jednou nedejbože někoho sejmeš, nebo se připleteš k nějaké nehodě (což je dnes dřív jak nové boty) tak ti ty videa nad kterýma se zde mudruje (onanuje)přičte orgán k dobru.

Pěkný zbytek svátků všem  a pamatujte, že cituji:"nejhorší je srážka s blbcem". Tak se vyhýbejte jak jen to je možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

 

 

Teraz mozte na mna nadavat :)

 

netuším, co na tom videu mělo být zajímavé... akorát jsem tam "viděl" dobytka, co porušuje předpisy a ohrožuje ostatní účastníky provozu... doufám, že si to auto někde rozseká a nebude mít čim jezdit... ;) good luck!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nechápem, že prečo z toho robíte kovkojku a tvárite sa ako keby ste nikdy žiaden predpis neporušili. Mne sa napr. ten manéver o 2:10 páčil, elegantne to vyriešil. Tiež nemám rad vodičov ktorí brzdia pred križovatkou keď je ešte zelená. Ďalší manéver bol tiež elegantný. On síce prerušil predpisy, ale reč o ohrození tu nemôže byť. Maximálne toho druhého vodiča prekvapil. Ostrejšie prejazdy zákrut a nejaké prejazdy na oranžovú nie sú koniec sveta. Nikto tam nebol ohrozený, akurát to ešte chce lepšie spoznať správanie limitov svojho auta.

A k tým ostatným videám. Ako ste mohli vidieť, tak síce jazdí rýchlo ale to že nepredvída nemôžete tvrdiť. Napriek väčšej rýchlosti vždy zastavil, na rozdiel od debilov ktorí išli cez ten kruháč naozaj ako keby boli na hlavnej, úplne bez spomalenia a presvedčenia sa, či majú voľnú cestu. Radšej nech je na cestách 2x viac takých ako ANDi, namiesto tých motákov, ktorí nedávajú prednosť, nepoužívajú spätné zrkadlá, smerovky sú pre nich neznámy pojem a motajú sa na hlavných ťahoch ako na cvičnej jazde v autoškole.
V piatok som s nimi užil. Síce nasnežilo, ale aj na úplne dobre zjazdných úsekoch sa podaktorí vláčili 25-30 km/h, a to do kopca (kde je brzdná dráha ešte kratšia). A potom sa čudujeme, že pri pár centimetroch snehu kolabuje doprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hele, neviem ako ste tu na tom s anglictinou, nazov videa hovori za vsetko... "Obcas aj ja jazdim ako curak..." To video nie je nic ine, len vlastna sebakritika a ukazka mojich prasaren.

 

Mno, teraz budete mat radost, za posledne mesiace predo mna na kruhaci nikto nevletel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Nedá mi to a musím se taky přidat. Zajímalo by mě, jestli sem dá i nějaký video, až ho někdo sestřelí (třeba při předjíždění zprava). Pán řidič si totiž myslí, že nejlepší řidič je on a na to většinou každý debil dojde. Na silnici musí být člověk obezřetný a přemýšlet i nad tím, že se občas objeví něco, co sice není úplně O.K., ale musí to vzít prostě s úsměvem. Takových kokotů, co spěchají (mimochodem by mě zajímalo docela, kam pospícháš, asi máš brutální práci a musíš být všude včas) a pak se vysekají před cílem už bylo hodně.

 

Myslím si, že to bude ten typ člověka, který má v sobě nějaký problém a nedokáže se vyjádřit jinak, než klaksonem za volantem auta. Asi párkrát dostal na držku a v autě se cítí v bezpečí. Otázka času, co vytroubíš někoho, komu se to nebude líbit a dostaneš po kebuli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

No zkoukl jsem tvé videa a asi bych ti taky nechal vymontovat klakson z auta a nebo by jsi dostal elektrošok při každém použití .. A mnohdy bych to tvé troubení bral jako neopodstatněné .. hlavně na kruháčích. A docela odvaha v tom posledním videu objíždět auto zleva přes 2 pruhy v protisměru .. Já bych ho vzal zprava. Myslím že o tobě dobře věděl a tak nedokončil odbočení s vědomím že stojí v cestě.. Podle toho videa jsi tam taky nejel zrovna malým tempem .. A jízda na červenou na semaforu když tam jede druhé auto? Běžná událost .. Někdy na takovém semaforku prostojím i 10-15 minut to už je o nervy obzvlášť když nic nejede a je tam zbytečně dlouhá prodleva ..

 

PS: neříkám že jezdím jako svatej a extra podle předpisů, taky mnohdy jezdím jako prase ale teda ty jsi utroubené prase :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...