Přejít na obsah

Slovensti ridici


ANDi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ten uhýbací manéver doľava bol práveže perfektným vyhodnotením situácie. Pozerajte tak pol dňa ruské nehody z palubných kamier na YouTube, a po čase si všimnete, že práve pri nehodách, kedy oprotiidúci nedá prednosť pri odbáčaní doľava, by sa často nehode dalo predísť tým, že protidúce vozidlo by duplo na plyn a vodič s palubnou kamerou prudko zabrzdí, aby ten blbec pred ním stihol opustiť jeho dráhu.
Väčšinou sa ale stane to, že vodič protiidúceho vozidla si všimne svoju chybu už neskoro a namiesto toho, aby sa snažil dráhu vozidla na hlavnej opustiť, prudko zabrzdí, a ostane stáť na najhoršom mieste, presne pred ním, a vodič s kamerou tiež strhne volant práve tým smerom, kam smeruje aj druhé vozidlo. Takže zrážka je vlastne istá.

 

ANDi ale úplne správne spravil vyhýbací manéver doľava, lebo či už chybujúci vodič zastavi včas, skríži jeho dráhu, alebo v nej rovno ostane stáť, on zvolil úplne iný smer, pri ktorom sa dráhy jazdy vozidiel nekrížia. Totiž pravdepodobnosť toho, že chybujúci vodič pri brzdení ešte aj úplne zmení smer jazdy je minimálna. Oproti tomu pri skrížení dráh vozidiel je pravdepodobnosť nejakej zrážky vysoká.
 

Čo sa týka jeho jazdenia, tak ako som už písal. Radšej desať krát viac takých vodičov ako ANDi (lebo jeho jazda je napriek rýchlosti predvídateľná), než tých motákov ktorích sú dnes plné cesty a u ktorých sa nikdy nedá vedieť že aké nebezpečné číslo idú zase previesť zo svojho repertoáru. A ak tých motákov niekto obhajuje, tak by sa mal zamyslieť na svojim šoférovaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ano jsou tam též hovada, ale to největší je sám autor.

 

Třeba čas 3:50-4:00 uznávám auto parkuje také dost blbě, ale co by se stalo autorovi kdyby zastavil nebo už na začátku ulice zpomalil a nechal toho trubku zacouvat a ne se tam srát :kol-46:

 

Nebo čas od 0:35 přijíždí do obytné zóny a místo aby zpomalil div ty chodce nesrazí

 

1:45 auto vycouvává z parkovacího místa osobně bych zastavil a nechal ho vyjet, přeci jen nemá tam takový rozhled

 

1:58 ten člověk byl asi pod vlivem :kol-34:

 

2:20 - 2:25 na obranu autora to je taky řádný dobytek

 

4:05 - 4:15 - to samí jako v čase 3:50 - 4:00 škoda slov na autora

 

Asi tak jak píše ORLOV "Všici uhněte jedu JÁ"   pan mistr a vládce světa. 

 

Doufám že tě někdo brzo sestřelí a odneseš to aspoň zlomenou rukou a autem na šrot(tomu druhému se nic nestane) :kol-46:  :kol-46:  :kol-46: :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  

 

EDIT: reaguji jen na poslední video(viděl jsem i ostatní) a to jsem ho měl bez zvuku(raději).

Editováno: , autor: Ovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0:35 hned vedla ako stoja tie auta maju chodnik, sice uzky ale je. A ludia sa tam furt motaju po ceste a hentie navyse cumeli do mobilov namiesto pred seba...

 

1:45 keby si mal zapnuty zvuk, tak pocujes, ze nanho nadavam, ze ma telefon pri uchu, keby netelofonoval, tak si ma skor vsimne a ma plynulejsie reakcie. Ja som nanho netrubil ani neblikal, sam sa rozbehol hned dopredu.

 

1:58 jo ten bol ozraty, na videu to moc nevidno, ale motalo ho dost.

 

3:50 a 4:05 nemam cas cakat, kym sa niekto uci parkovat (este k tomu cez dva pruhy...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to video kvůli tobě pustil se zvukem a máš pravdu jsi ještě větší ... než jsem si myslel

 

1) Ano je tam chodník, ale i tak ....

 

2) No i na nej rozlišení a zpomalení co YT dovolí jsem tel u ucha neviděl(je schován ve tmě)

 

3) Hmm až na razíš na někoho kdo se lekne a napálí to do tebe tak uvidíme

 

Jsi podle mě to slovo které ve videu stále používáš na ostatní a to hodně velkej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANDi - to je fakt děs jak jezdíš. Minimálně polovinu z těch situací jsi vyloženě způsobil sám a většinu z toho zbytku stačí sundat nohu z pedálu. Zajdi k psychologovi, neměl bys řídit, způsobíš někomu neštěstí. Musíš pochopit, že nejsi na silnici sám, že nemůžeš jezdit jak chceš a to nejen v přímém porušování předpisů, tak i přizpůsobení jízdy okolí, ostatním řidičům, chodcům i nad rámec předpisů. Když je ve městě padesátka, tak se padesátkou nemůžeš řítit po parkovišti mezi domy, kde jsou lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

ANDi, pokud to není jenom provokace, tak jsem z Tvých sestřihů sezdal akorát jednu věc, že Ty nemáš na silnici v běžném provozu co dělat. Ty jsi stylem jízdy kolikrát nebezpečnější než účastníci provozu na které chceš poukazovat. A to ani nerozebírám Tvoje dodržování předpisů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ANDi, nejak nechapu posledni tve video, cas 2.26 a dale.. pokud nejsi slovensky tatar tak snad vidis, ze dalnice je od snehu, presto se povesis za auto, ktere evidentne predjizdi pomale jedouci auta a jeste tam je souvisla vrstva snehu mezi pruhy.. debil ses spis ty.. co cekas, ze ti behem vteriny uhne, aby jsi ty, pan silnice, mohl jet..? dalsi situace 3.34, 2auta evidntne davaj prednost a ty tam picujes jak tatar.. fakt ses pako a doufam, ze te nikdy na svych cestach slovenskem nepotkam.. to video by se melo jmenovat stupid ANDI on the slovak roads.. jestli tam tak jezdite vsici tak potes koste..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...