Přejít na obsah

vnitřní osvětlení vzadu - O1


alešák007

Doporučené příspěvky

Ahoj, máte nějakou radu jak v O1 přidělat osvětlení pro cestující na zadních sedadlech ... aby to bylo nějak přirozeně zabudované světýlko s vypínačem  např.do madla, stropu atp. ...?
našel jsem jen lampičku - obrázek v příloze. (později jsem nasel i origo co se dava nekam k madlu ze skoda dily)
taky aby neoslňovala řidiče, takže spíš něco jako bodovka co svítí spolujezdci do mapy v klíně ...
a na šťávu z auta, ne na baterky

post-64603-0-35439200-1388690580_thumb.j

post-64603-0-61193000-1388690593_thumb.j

Editováno: , autor: alešák007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče, mikl, já měl tu z Passata v ruce, zkoušel jsem ji tam teda jen tak přiložit z venku, ale oproti škodovácký byla daleko větší a nevěděl jsem co s tím, takže tam mám stále origo.. Jak jsi tam tu pašíkovou dostal? U ní je fajn, že má trvale zapnuto/vypnuta a na impulz od otevřených dveří.. Dík za radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,ale mystifikoval jsem tě.Ty z pašíka jsem měl v minulé stropnici pod střechou.

Když jsem předělával vnitřek,tak jsem je měl myslím chvilku pod madly,ale pak jsem dal jiné a ty už nevím z čeho jsou.Ty ale nemají tři polohy :(

Je to už tak dlouho,že si nejsem jistý,ale myslím,že jsem je tam napasoval.Ale ruku do ohně bych už za to nedal.

post-655-0-84255900-1386713037_thumb.jpg

post-655-0-09520900-1386713046_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Řešil jsem totožný problém cca před měsícem. Jako osvětlení jsem domontoval originál čtecí lampičky k madlům. Zapojení je neorigoš, tzn.  lampička svítí vždy s příslušnou přední čtecí. Pokud by se měly rozsvěcovat i samostatně, znamenalo by to jeden drát navíc, což by nebyl problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...