Přejít na obsah

Demontáž přední masky


tomasz.

Doporučené příspěvky

A kterou budeš dávat? tu spodní nebo horní? Já jsem dával tu spodní, sice jsem si musel udělat nové packy, protože ty orgio se mi asi díky šikovným ručičkám zlomili:-D, ale jde to i bez demontáže přední masky. musíš si tu packu nejdřív chytit šroubkem a kryt přiložit a tu packu zaháknout za mřížku masky a pak šroubek dotáhnout, doporučuji dát ještě podložku a malinko delší šroubek pro lepší montáž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

 

Černá lesklá bude na monte carlu, takže predpokladám že sa bude dať zanedlho niekde objednať. Inak už sa robí na rapid aj maska "honeycomb"  :kol-47:

http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-front-grille-in-OEM-honeycomb-design-KI-R

 

V kombinácii s čiernym rámikom by sa mi to páčilo..  :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj, chtěl bych sundat ten stříbrný rámeček z přední masky, nepodařilo se to náhodou někomu od té doby co se to řešilo? Došel jsem akorát k tomu, že jsem odšrouboval ty 4 horní šrouby, na každé straně odcvaknul jeden držák celé masky, abych měl k rámečku lepší přístup a to je vše. Ráměček tam drží jak čert. Vydím to tak, že si ho nechám sundat při příští návštěvě servisu, ale kdyby měl někdo tady nějaký osvědčený postup, budu za něj rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...