Přejít na obsah

Přední ostřikovače světel


Hurikan88

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím pánové, 

koukám, že vlákno je už staršího data. 6. února jsem vyzvedával novou octavii. Zároveň jsem vracel rok starou u které s krytky nebyl sebemenší problém. U téhle nové jsem se už s nezasunutou krytkou setkal. Bohužel. Uvidím, jestli to byl jen výjimečný stav nebo se to bude opakovat. 

Nemá někdo nafocen ten postup na vytáhnutí a kde co tím pilníčkem přibrat? Případně nemá někdo zkušenost, že by to v servise řešili už na počkání než na odstavení na celý den?

Jinak se jedná o klasickou Octavii. Nikoliv RS.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam rovnaky problem. oba ostrekovace mi zostavaju nezasunute

https://www.dropbox.com/sc/9cqvgxnwldn73tu/AACShmXM3LbjuaBDdCpKINM4a

v servise sa na to pozreli, povedali, ze to vedia opravit a zaroven tvrdili, ze sa snazia najst nejake systemove riesenie so SA, lebo aj ked vymenia kus za kus, tak sa to znovu zopakuje v buducnosti...

dohodol som sa s nimi teda, ze to nateraz nechame tak (mozno nieco pride z Boleslavi) a o par tyzdnov v ramci garancky to vyriesia. vraj by nemalo dojst k poskodeniu ostrekovacov ak nie su zasunute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Nechci zakládat nové téma, tak píšu do nejvíce podobného.

 

Oloupal se mi přední ostřikovač od barvy. V servise za to chtějí přes 2.000,-Kč. Tak jsem si řekl, že bych si objednal přímo ve škodovce originální barvu s lakem a stříkl si to sám.

Je to jen malej kousek plastu tak si myslím že to zvládnu. Rozhodně se mi za 5cm čtverečních nechce platit 2.000Kč.

 

Neví někdo jak se dají ostřikovače vysunout abych mohl krytky sundat? Je na to nějakej fígl jako na přední stěrače?

Jestli to někomu přijde jako blbej dotaz, tak se omlouvám, ale nechci něco zničit.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2019 na 20:38, wirer napsal:

skrutkovačom by som to určite nerobil. buď to skúsiť "odchytiť" keď sa vysunú pri ostreku, alebo použiť nejakú prísavku a s tým to vytiahnuť

Super nápad s tou přísavkou. Už mám objednanou barvu. Jak dojde tak to udělám a dám vědět. Zatím díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím .Opřidám jeden postřeh mám O3 r.v.2018 Full Led. Dnes jsem jel večer a když jsem ostřikoval přední sklo tak po několikátém ostřiku zřejmě vyjeli ostřikovače předních světel a v tu chvíli mi světla pohasli a jel jsem jako bez nich, tak si říkám čím to je ? Že by to bylo tím, že povyjedou ostřikovače  a ty jakoby přeruší  paprsek světla či co? Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...