Přejít na obsah

Zvláštní lakování - Octavia III


zdenda TDI

Doporučené příspěvky

U O2 jsem cekal na konci roku 2012 necele tri mesice, coz tehdy udajne byla maximalni cekaci doba u vsech modelu se zvlastnim lakovanim. Tehdy mi rikali, ze se ceka az se nahromadi alespon 3 auta v dane barve a pak se vyrobi. Pokud se nenahromadi tak se to vyrobi po tech trech mesicich. Tezko ale rict jak u O3, na kterou se momentalne casto ceka dele i pri normalni barve. Prodejce by to ale mel plus minus vedet.

Kazdopadne to ale doporucuju, protoze je to pomerne jednoduchy a levny zpusob jak mit netuctove vypadajici tuctove auto. :)

Nudnou bilou, stribrnou a cernou a ruzne jejich vyblite variace ma opravdu kazdy. Pravidla pri objednani takoveho auta nejsou vubec zadne. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak jsem se dnes dozvěděl, že růžovka Mary Kay Octavia III

není zvláštní lakování

 ale nýbrž a jen fólie, také jsem se dozvěděl, že dotyčná uživatelka vozidla na sraz plánovaný na červen na Vysočině bohužel nebude moct dojet, je na závodech horských kol na Slovensku (ona závodí, běhá i maratony)

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se čeká stejně dlouho jako na jakoukoli jinou barvu. Zvláštní lakování dobu dodání dnes už neprodlužuje. Doba čekání je spíše závislá od motorizace a výbavy. Objednával jsem O3 1,4 tsi v eleganci plus nějaké drobnosti v barvě šedá platin a čekal jsem 8 týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem se dnes dozvěděl, že růžovka Mary Kay Octavia III

attachicon.gif2013-11-07-914.jpg

není zvláštní lakování attachicon.gifVýstřižek.JPG

 ale nýbrž a jen fólie, také jsem se dozvěděl, že dotyčná uživatelka vozidla na sraz plánovaný na červen na Vysočině bohužel nebude moct dojet, je na závodech horských kol na Slovensku (ona závodí, běhá i maratony)

Kdysi dávno jsme fóliové růžové barvy flotily Mary Kay řešili již ve foru OII...nic nového, mají to již mnoho let :-)

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pořádku, ale tady to řešíme ve fóru k O III - neber to nějak osobně, ono totiž není důvod pro lidi co mají O III chodit pročítat fórum o O II - protože je to krok zpět - minulost a spousta věcí je jiných, odlišných, ....    tedy na rozdíl od těch, co mají O II a chodí na O III proto, že je to nejspíš jejich budoucnost ,,,

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pořádku, ale tady to řešíme ve fóru k O III - neber to nějak osobně, ono totiž není důvod pro lidi co mají O III chodit pročítat fórum o O II - protože je to krok zpět - minulost a spousta věcí je jiných, odlišných, ....    tedy na rozdíl od těch, co mají O II a chodí na O III proto, že je to nejspíš jejich budoucnost ,,,

 

172.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je o2 minulost tak to si me rozesmal :D

 

a co jako, že se O II ještě vyrábí a že si někdo kdo má O III koupí v rámci downgrade O II ? to snad nemyslíš vážně kudrdlinko :kol-47: ?

 

- - - - - - - 

 

... nejde o to co je vzadu, ale chtěl jsem tím příspěvkem napsat úplně něco jiného než jak to pochopili ukřivdění majitelé či uživatelé starších verzí O ...

 

tak se hoši zamyslete, nadechněte se, překousněte to, znovu si to třeba třikrát přečtěte a pak se probuďte... vývoj jde dopředu!

 

"Pryč se vzdechy, již umlkněte, rety,

že přízeň doby není jasna tak!

což růže neodvírá svoje květy,

když mezi ní a sluncem rozstřen mrak?

Pryč s klímotem již u kormidla lodi:

kdo chvíli stál, již stoji opodál,

den žádný dvakráte se nenarodí,

čin dvakrát nezraje — jen dál, jen dál!"

 

JAN NERUDA, ZPĚVY PÁTEČNÍ (1896), JEN DÁL!

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

v pořádku, ale tady to řešíme ve fóru k O III - neber to nějak osobně, ono totiž není důvod pro lidi co mají O III chodit pročítat fórum o O II - protože je to krok zpět - minulost a spousta věcí je jiných, odlišných, .... tedy na rozdíl od těch, co mají O II a chodí na O III proto, že je to nejspíš jejich budoucnost ,,,

No to je mě ale pěkná békovina :-) Já jsem třeba do O3 nešel, neboť mou O2 LK zatím (když pominu některé nové asistenty) nijak zásadně neprekonavaji. A to jsem se na to těšil, už dávno jsem chtěl upgradovat, i pres nedávné zveřejnění nové LK bych (v mem pripade a vybave) sel skoro do horšího. A vim o čem mluvím, jednu O3 v Eleganci mám v rodině, majitel jen tise závidí radu věci, u jeho O3 nedostupné. Počínaje multilinkem na zadní nápravě, pres couvaci kameru, konce např. okny s tichymi vrstvenymi SunSafe skly.To vše je pro O3 (zatím) nedostupné, nebo špatně dostupné (např. jen pro vrcholové motorizace). Takže s tou minulostí to zatím nebude až tak horké :-).

Ale to jen k Tvé poznámce, a omlouvám se za OT s příspěvkem k O2, už to neudělám :-)

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

já bych se , prosím, rád dostal od kaviárových toustů a couvací kamery přes multilink zpět k barvě, bylo-li by možná. Má někdo nějaké relevantní info k bílá Moon, Laser a Candy? Tedy já vím, za použití Vizíru je bílá opravdu bílá, ale prodejce ví prd (asi používá Ariel) a já mám na erese Candy (úplný základ bez doplatku) a za Laser chtějí 4 a za Moon 14 nebo kolik a já se ptám, je bílá opravdu bělejší, či králíček Azurit voňavější nebo bude vypadat stará jako nová vypraná v Perwoolu nebo tomu bude úplně jinak a zrezaví to za dva roky? Ať máte pozitivní, či negativní info, tak sem s nimi páč od včera se dá objednat Scout a soudružka chce opět bílou (rasistka jedna...) a já nevím kterou . Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...