Přejít na obsah

Zvláštní lakování - Octavia III


zdenda TDI

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

no ja ji mel na RSu (viz foto) a moc se mi na ni libilo, ze v kazdym svetle vypadala jinak - od tmave cerveny az po syte zrzavou.

ted prave zvazuju cervenou velvet, jen jsem ji jeste nevidel nazivo a z fotek/videi (na Karoqu a Kodiaqu, Octu jsem nenasel) mi pripada takova lehce do ruzova.

 

P1020531.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevíte někdo, co je toto za barvu? Nemáte někdo nějaké víc "reálné" fotky?

 

https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Skoda-Octavia-Combi-2.0-TDI-DSG-L-K-Xenon-EGD/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:22900_10_,frn:2013,mlx:125000,dmg:false,vcg:estatecar,axh:true,fsh:true,acc:true/pg:vipcar/256293602.html

 

Díky!

 

EDIT: Tak už jsem to asi našel - šedá quartz

Editováno: , autor: Neonik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎12‎.‎1‎.‎2018 na 2:13, Drahosh napsal:

myslim, ze jsem nasel Velvet Red tady.

vy, co jste ji videli uz nazivo, muzete potvrdit? na spravne vyplnenou specifikaci se spolehnout neda...

 

Podle VIN opravdu Červená Velvet metalíza.

 

jen je blbě nafocená. V reálu je hezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Já jen zopakuji, co už tady tuším někdo napsal. Prodejce mi sdělil, že zvláštní lakování může u Octavie trvat zhruba o měsíc déle. Prý jak se části auta vyrábí na různých místech, nedá se nikde přesně namíchat stejná barva. To jim údajně dělá problémy, a proto to trvá o chvilku déle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce má pravdu např. nárazníky se třeba do škodovky dodávají samozřejmně nalakované od ex. dodavatele a tam nastane to spoždění a co mám možnost třeba zahlédnout v lakovně, tak každá kára se zvláštním lakováním stoji uplně mimo na speciálním podvalu a stojí na místě vždy hodně dlouho.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aleši, ano, souhlasím se zvláštním lakováním dílů (byť separé před montáží) přímo v ŠA. Myslel jsem poje těch např. nárazníků s kastlí atd. Nicméně pozitivem pro Škodu obecně je trochu "jednodušší" nekomplikovanost  dílů kastle auta. 

 

Pro vysvětlení - dříve jsem pracoval pro prvododavatele nárazníků korejské automobilky, kde se mimo jiné lakovaly např. boční plastové obložení o dvě generace starší Kii Spartage, díly na páté dveře pro Ceed, nebo předchozí generaci H-i30. Odsud se line koplikovanost trefení se přesnosti barvy (speciálně metalické) mimo fabriku výrobce samotné káry. ;)

 

Takže obecně zpět k Tvojí poznámce na můj příspěvek - ano, uznávám, máš pravdu. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, právě vybírám O3 Liftback. Původně jsem si (podle konfigurátoru) vybral Oranžovou Cayenne, ale když jsem ji včera viděl naživo, tak se mi líbit přestala :-( . Další volba padla na červenou. V nabídce jsou různé červené, ale bohužel nebude možné je vidět všechny vedle sebe. Pročetl jsem si toto vlákno a chci se ještě jednou zeptat, jaká červená se nejvíce líbí Vám ? Jaký je Velvet naživo ? Jak velký je rozdíl mezi Corridou a Rallye ? Viděl jste někdo Raspberry ?  Moc díky za jakékoli názory, postřehy atd. (P.S. jen pro dokreslení - plánuji kola Hawk antracit a střešní okno).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...