Přejít na obsah

Hagusy montáž demontáž


lukas513

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Ahojte. Mozem poprosit o pomoc. Ako nasuniem tuto krytku https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/6y9860225x09-kryt-stresnej-listy-predny-lavy-combi-skoda-13570.html na hagusy pre fabia 1 combi ? Jednu som si uz polamal. Mam na tej krytke nasunuty aj strmen, ale fakt netusim, ci ju tam pozdlzne nejako nasunut, alebo najprv vlozit zadok tej krytky, kde su tie dva cupliky a nasledne ju zaklapnut az kym strmen nezapadne do tej diery na hagusoch. Velmi pekne dakujem vopred

 

//medzitym som na to dosiel :)

Editováno: , autor: sudo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny. Mám jednu podstatnou a akutní otázku. Sundal sem hagusy z octavia 2 combi 2008 a pod nimi byli takové asi těsnící nalepené na hagusu pěnové přesně tvarované kousky. Už byly z poloviny oddělené (důvod demontáže a taky přelakování) a průser že to nemohu nikde sehnat. Takže prosím radu od vás, kde sehnat nebo místo toho co použít. Nechtel sem dávat silikon. Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já jsem změřil polohu hagusu na jiném autě a na krepovou pásku jsem si nakreslil polohu děr, a začal jsem vrtat. první díra byla asi o 8 mm jinde, viz foto ale vzhledem k velikosti potřebné díry žádný problém. Druhá už byla přesná a zbytek se krásně naměří. Pro jistotu podotýkám, že rozměry na fotce jsou na roomstera, nevím, zda jsou totožné fabií... jinak postup totožný...

Není se třeba bát, je tam dost velká díra,kde se malé nepřesnosti ztratí...

 

1.JPG

2.JPG

5.JPG

8.JPG

P2080001.JPG

Editováno: , autor: crazyduke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...