Přejít na obsah

Parkovací kamera


techteb

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj chlapi , chtěl bych požádat o radu. Nainstaloval jsem parkovací kameru ( koupenou na aliexpresu, v komentářích všichni chválili prodejce, i podle fotek bylo vše ok) https://www.aliexpress.com/item/32877884575.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxNDFAk

. Vše mi také funguje  ,až na jednu maličkost, při couvání se mi ukáže obraz, ale chybí (neukazují se) barevné vymezovací pruhy pro auto, mám vidět čistě jen obraz včetně malého autíčka s parkovacíma senzorama. Otázka : jsou barenvé vymezovací pruhy záležitost kamery, nebo nějakého nastavení ??? Jediné co jsem nastavoval  je  5F - byte 19 - zaškrtl byt 4.

Octavia scout 2015 - columbus

Předem děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, slucka (česky smyčka) na kameře jsem ji neměl, bohužel už mám zaděláno v autě, nechce se mi rozebírat zadní víko, na kameře jsem měl konektor pro dveřní spínač, y vyvedeny dva kabliky z kamery , žlutý konektor video a červený konektor napájení, ničeho jiného jsem si nevšiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Za zlaté prase mi kamera nejde rozběhnout. ? Koupil jsem tu, co výše uvádí BiG007. Mám jenom černou obrazovku. Ukostril jsem to na šroubek madla pro zavření kufru. Snad to není problém. Kódování proběhlo v pohodě, přepne mě na obrazovku s nastavením kontrastu atd. Poradí, prosím, někdo? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

“Odkonektorování” předku nepomohlo. Při chvíli to udělám i vzadu. Snad nebude kamera v rici. ?

 

Edit: Vypadá to, že páté dveře nejsou ukostřené. ? Vyhodil jsem všechny konektory a napojil napřímo s kostrou na zámek pátých dveří. Kamera chytila nějaký signál ale obraz byl nepoužitelný. ?

 

Mimo jiné - kabel není vůbec stíněný. Asi koupím trojlinku se stíněním a dám tomu poslední šanci. ?

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nedokazal by nekdo pomoct? Dnes jsem si nechal nainstalova parkovaci kameru O3 2013 Columbus, ale když se mi zobrazí obraz, tak v levé části obrazovky je auto se senzory a má kolem sebe černé pozadí a ne průhledné... Třetina obrazu tedy nevidím.

 

Je to špatně nakódované?

Mohl by někdo případně poslat co v kódování změnit?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...