Přejít na obsah

Parkovací kamera


techteb

Doporučené příspěvky

No teraz si z hlavy presne všetky tie chyby nepamätám, ale ako tu bol návod pridal som v Gateway 6C, potom v 5F prispôsobenie, následne v 10 povolenie kamery, išiel som do Kamery tam samé nuly pri dlhom kódovaní, a keď som chcel niečo zmeniť, vyhodilo chybu22 a nešlo uložiť.

Keď som dal sken jednotiek tak vyhadzovalo chyby v kódovaných jednotkách, že nemá komunikáciu s kamerou a viacnásobné zapojenie databus. A keď som pozrel do Kamery na chyby tak tam boli 3, nutno aktivovat online, nie je vykonane kodovanie a nie je kalibrovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super ďakujem, tak pre istotu som si to ešte pozrel a mám jednotku rádia 3V0 035 020C ktorá by mala podporovať práve High kameru a jednotka Gateway 5Q0 907 530AM byť tiež nemala mať problém. 

Jednotka rádia: 3V0 035 020 C

Jednotka gateway: 5Q0 907 530 AM

parkovací asistent: 5Q0 919 294 K

jednotka 5F: 3V0 035 020 C

 Ttot sú čísla jednotiek, čo som hladal na internete tak by mali mať podporu high kamery, ak sa mýlim tak ma opravte. Ak by to mala byť iba ta parametrizácia tak by som si ju nechal a dal ju spraviť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou také ještě je, jestli je správně nastaven CAN Bus v adaptacích rádia pro VPS a jestli je správně udělaná kabeláž pro buzení kamery, tuším, že se zapojuje někam do Quadlocku rádia, ale dělal jsem to už více jak dva roky zpět, moc si to nepamatuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som to napajal ako je uvedene v manuály čo ku tomu dava škodovka, dufam že to teraz nepopletiem ale do modreho sa pripája obraz kamery pin 6 a 12, do siveho ide CAN na 6 a 12 z kamery a can z qadlocku sa dava do konektora a pripaja do kabeláže, a potom už iba +12V a zem, na skušku som to však pripojil priamo na + a -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som to nakoniec viedol cez prah nie cez tunel, lebo pod ten koberec a ten tunel sa mi to nezdalo až také dobré, takto som to viedol popri existujúcej kabeláži. Inak v tom návode to nie je ale treba rozhodne pre pravú stranu priechodku medzi kufrovým vekom a karosériou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to robil tiez cez pravy prah na superb 3 kombi a priechodku som uz v kufri mal (kde isli kable k elektrike do kufrovych dveri) cize som to tam len pridal, najprv som to chcel davat vrchom cez tapacir ale nakoniec to islo pekne pod prahmi a vzadu okolo sedacky kde uz ide povodna kabelaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne viedla kabeláž z kufra v lavej prechodke, možno preto, že nemám elektrické otváranie tak na pravej strane nič neviedlo. Sk=ušal som, či by sa to nezmestilo aj do tej lavej ale ani omylom. Tam to bolo na full. Výhoda tej prerábky zas je že sa dostaneš pod plasty a aspoň sa to tam dá poriadne všetko povysávať :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

 

měl bych dotaz, máte nějaké zkušenosti s dokoupením kamery k originálnímu infotainmentu do madla kufru? Kdysi jsem takto bral na Ali pro Octavii 3, ale ta byla zapojená s Isudar rádiem a nyní mám Columbus, ten pouze s 5ti dotykovými tlačítky vlevo, jestli i tam zapojím nějakou z Číny nebo pouze originál.

 

Děkuji předem všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...