Přejít na obsah

Parkovací kamera


techteb

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, měl bych takový dotaz, nechal jsem si domontovat parkovací kameru a chci se zeptat, zda-li je možné panel s "autíčkem" a pomocnými trajektoriemi zprůhlednit, tak aby při couvání nezavazel, ale pouze ukazoval autíčko - já mám celý panel černý a zakrývá způlky záběr kamery. Popř. jestli to jde, zda-li je ochoten to někdo udělat, samozřejmě platím :) Děkuji


Příkládám co mám na mysli:
Mé zobrazení
 
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam pocit, ze to programovali v ramci cuttovani costu v indii. Chce to velkej fistron z columbuse udelat displejicek cernou smouhou. Snad tady ale dost lidi skodu podpori a najdou finance aby zamestnali nekoho, kdo premysli.

 

ja bych ale prisahal, ze mam jeste trefi typ zobrazeni, a to cerne smouhy kolem auticka, ve kterych se maji ukazovat senzory

Editováno: , autor: Strabag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
On 27. 9. 2017 at 5:03 PM, Kukiak said:

Nie je tu niekto z BA alebo okolia, pripadne aj BRNO, kto ju vie namontovat do sedanu a dokodovat? Uz ju mam doma, ale nikoho neviem najst..

 

jak jsi dopadl s instalaci?

take poptavam nekoho kdo by to naistaloval do OIII. combi v okoli Brna

Editováno: , autor: mcmart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Vie mi niekto pomôcť? Kúpil som si kameru high line, namontoval som ju, nakodoval podla fotky 1, zaradim R, kamera sa zapne, no neukazuje auticko s parkovacimi a ani režimy zobrazenia vid foto 2, ak to prepnem do low line, zobrazi sa auto s parkovacimi, no kamera sa nezapne vždy vid foto 3, neviem si dať rady, mam amundsen MIB1 foto4, treba to este nejak nakodovať alebo MIB1 nepodporuje high line? plus mi vypisuje chybu v 6C foto 5. A este som si vsimol ze z kamery ide 7 kablov (2 su video) a potom + a -, CAN L a CAN H a este jeden hnedy, no na kabelazi k jednotke su uz len 6 kablov, hnedy uz nepokracuje, je mozne ze este treba niekde pripojit ten hnedy?

 

ĎAkujem za akukolvek radu

zapojenie.jpg

IMG_20180809_163309.jpg

IMG_20180810_095640.jpg

IMG_20180810_090633.jpg

IMG_20180809_162357.jpg

Editováno: , autor: boldizar6b
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...