Přejít na obsah

autobateria znacka a kapacita


mr.slim

Doporučené příspěvky

tedka nevím co tedka myslíš, jestli  ten černý obal kolem baterky ""takové tryčko"" :)  , a nebo jestli se vejde do uchicení na baterku ?

u rapida není plastova "krabice" na beterii ale jen plastova deska z uchity na baterii

 

do uchicení na baterku se vejde i 72Ah je tam místa dost

A podle dekoderu vybavy tak mám altik 160A tak bez problemu by to mohlo klidně stíhat nabíjet i větši baterie

 

ono davat do dnešních aut baterii 36Ah je fakt špatný vtip od vyrobce , spiše takové demo na baterii :kol-32:

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem se koukal a 36Ah baterie není ani u většiny lepších výrobců v nabídce (např. Varta doporučuje na 1,2tsi 77kw baterii 52Ah)

http://www.varta-automotive.cz/cs-cz/search-batteries?ids=5454120403122,5524000473132,5544000533162,570901076B512&application=pc&year=2013&manufacturerNo=106&modellineNo=10587&modeltype=56165

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně.

Exide se dělá v PRCu. Shodou okolností jsem v té fabrice byl (dceřiná firma dělá totiž golfový vozíky a takový ty seniorský elektrický přibližovadla), je to největší výrobce akumulátorů a záložních zdrojů v Číně a Exide je jedna z jejich obchodních značek. OEM baterie s logem není problém v takové fabrice vyrobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám sem jeden poznatek - měl  jsem 14 dní baterku vyndanou z auta a po zapojení na nabíječku se téměř okamžitě rozsvítilo FULL, což mě překvapilo, že se po dvou týdnech vůbec nevybila. Jeto nějaká neznačková z EU s označením Bateria No 1 44Ah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

mám takovej dotaz. teď jak pořád mrzne přes den i v noci a auto dýl stojí, tak jak dlouho vydrží ta originál malá baterka. jde mi o to, že naposledy jsem jel v pondělí a hodlám jet až v pondělí do práce. nabíječku doma nemám a nerad bych zůstal s mrtvou baterkou. má někdo zkušenost s delší odstávkou rapida při nižších teplotách? některý auta žerou dost i v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...