Přejít na obsah

autobateria znacka a kapacita


mr.slim

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Caster napsal:

Dobré zkušenosti jsou se značkou Exide. U Škodovek je ale důležité přepnout "inteligentní" nabíjení na pouhých 80% (poškozuje akumulátor sulfatací, snižuje kapacitu akumulátoru a jeho schopnost udržet napětí, zvlášť v zimním období nemusí jít spusti spotřebiče citlivé na nízké napětí - typicky přídavné topení) na "konvenční" nabíjení akumulátoru na 100% rozpojením malého konektoru (sonda proudu, která posílá údaje o proudu, napětí a teplotě  baterie do řídící jednotky) na konci "-" kabelu u akumulátoru viz obrázek:
d-c-jednotka.jpg
Je také důležité koupit stejný typ akumulátoru např. EFB, jaký je v autě. Při koupi jiného typu např. AGM, GEL apod.  je nutné zadat nový typ do řídící jednotky auta.

 

No a nebude to potom tak, že po vypnutí inteligentního dobíjení můžu místo akumulátoru typu EFB, AGM  dát obyčejný zaplavený olověný akumulátor, který je uzpůsobený jen a právě na to klasické dobíjení a ne na to  tzv. inteligentní ? Pokud uvažuji logicky, tak právě po odpojení toho konektoru na mínus pólu baterie, pokud ho budu mít neustále odpojený, tak je zbytečné cpát jako příští novou baterii typ EFB, AGM.

Vaculík ve Světě motorů nedoporučuje použití klasické olověné baterie, protože jim v Rapidu nevydržela ani půl roku, ale oni neměli vypnuté inteligentní nabíjení, takže to neustálé cyklické  hluboké vybíjení a nabíjení logicky nevydržela, ale když to vypnu, tak normální baterie musí vydržet. Mám takhle u své Fabie konektor odpojený již skoro půl roku a sporadicky měřím i dobíjecí napětí  přicházející do baterie i napětí na odstaveném vozidle a vše odpovídá provozu a dobíjení tzv. klasickému, takže normální baterie by to měla dát.

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, DušanV napsal:

No a nebude to potom tak, že po vypnutí inteligentního dobíjení můžu místo akumulátoru typu EFB, AGM  dát obyčejný zaplavený olověný akumulátor, který je uzpůsobený jen a právě na to klasické dobíjení a ne na to  tzv. inteligentní ? Pokud uvažuji logicky, tak právě po odpojení toho konektoru na mínus pólu baterie, pokud ho budu mít neustále odpojený, tak je zbytečné cpát jako příští novou baterii typ EFB, AGM.

 


Ne nebude, i po vypnutí "inteligentního" nabíjení potřebuje auto vědět, jaký v něm máš ukumulátor a podle toho volí nabíjecí napětí. Při změně typu akumulátoru je proto potřeba zadat správný typ do řídící jednotky.

Do svého auta jsem před rokem instaloval nový akumulátor Exide GEL a zadal tento typ do řídící jednotky. Vše funguje v pohodě, akumulátor je vždy rychle nabit i krátkou jízdou na 13 V ;-). Přídavné topení nyní v zimě funguje bez jakýchkoliv problémů. Nemluvě o 2 kamerách v autě (4K a Full HD), které mohou běžet i při parkování cca 3 dny (regulátor napětí hlídá, aby se při poklesu napětí akumulátoru pod 11,8 V vypnuly) a mimo nahrávání obrazu ve smyčce na SD kartu v kameře přenášet obraz z přední i zadní kamery na mobil či notebook přes WiFi a cloud. Auto je také zabezpečeno GSM alarmem s možností jeho ovládání (stav, zapnutí topení aj.) pomocí SMS. Jednou jsem ho takto kontroloval z katamaránu uprostřed Atlantiku přes satelitní telefon Iridium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Údržba vůbec žádná. Nejezdím teda kratší trasy a startů je minimum. Nemám doma ani nabíječku :) Ale za měsíc jsem se objednal na prohlídku a udělají test, příp. dobijou, nebo dají novou. Asi bych se přikláněl k nové. Přece jen 6 let, ikdyž orig. vydrží vždy nejvíc, ale hlavně bych měl konečně pořádnou náhradu místo té původní malé 36Ah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to řešil, protože když jsem měl u nenastartovaného auta puštěné rádio, měnil jsem mikrospínač oken ve dveřích na místě řidiče, tak se rádio asi po 15min. samo vyplo s hláškou low batteri nebo tak nějak. Taky bylo divné, že po napojení na nabíječku hlásilo po 10min. že je plně nabitá. Tedy buď už je načatá a půjde při větších mrazech do kopru a nebo taky ne. jak říkám startovala jinak celou dobu normálně. Ale denně jezdím 45km, tak se třeba stíhá dobíjet ještě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Petrrr napsal:

Taky bylo divné, že po napojení na nabíječku hlásilo po 10min. že je plně nabitá.

Když ony ty "chytré nabíječky" nejsou tak chytré jak si myslí. Starší baterka se takhle chová, že po připojení k nabíječce "rychle" vyběhne napětí nahoru, ale nabíjení jako chemický proces začne probíhat až později. Někde jsem četl, že pomůže na začátek nabíjení zapnout nějaký malý spotřebič (obrysová světla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...