Přejít na obsah

rozvody


Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...
před 3 hodinami, kerim1 napsal:

Škoda Fabia 1,6 TDI 55 KW r.v 2011

 

Zajímalo by mě kdy je následná výměna rozvodů po 210 000 km ?

 

Předem dík.

Za dalších 210 000 km, Pawouk nahoře to má v tabulce, je to v tom sloupečku interval výměny, chápu to tak že je to každých 210 000 km, ale určitě bych to o nějakou tu desítku tisíc zkrátil.

Editováno: , autor: panjawa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ja rozvody delal na 4 lete fabii pri 210 000km. Ve Skode za to chteli jen o litr vic nez v no-name servisu. Udelal jsem to v ramci servisky a prislo to myslim na 10 000. Vodni pumpa se prej nemusi menit, ale bylo mi to doporuceno. Ze 400 000km by asi nedala :lol: Cela serviska prisla na 17 816 kc coz bylo zatim nejmin... kdyz odectu ty rozvody s pumpou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 3 roky později...

Tak, mám 190k kilometrů, blíží se kilometrový termín rozvodů. Rok 2011, takže časově rozvody už přesluhují 7 let, pokud bereme v potaz termín výměny maximálně 5 let 😁Měl bych dotaz, koupil jsem si sadu Contitech(Continental) a sada vůbec neobsahuje šrouby řemenice vačkového hřídele a vysokotlakého čerpadla. Jak to řešíte? To že tam nejsou ty šrouby řemenice na klice mě netrápí, ty se dají sehnat. Ale u té vačky a čerpadla, kde se  dle manuálu také povolují při napínání řemene, to mě hlava nebere.

50514837_548278675660025_2896519639410409472_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...