Přejít na obsah

Vymena hadrovych stredu v tapeciru dveri za kozene.


giorgio.v75

Doporučené příspěvky

Zdarec, v lete jsem menil stredy tapecu za kozene. Bohužel tovarne je to nytovane za tepla,"plast" coz jsem citovka odvrtal.

Bohuzel se mi to nezda, ale na nerovnostech mi to drnci. Ja to dal z5 na 6,3 x 12mm vruty s placatou hlavou. Asi se to povoluje, byt jsou podmazany pistoli na plasty. Delal to uz nekdo bez naslednych problemu?

Asi to klasicky prinytuju, jen musim ty plastovy trubicky necim obejmout, jinak to popraska tim tlakem roztazenyho nytu.

Pripadne dik za jiny postup, klidne do s.z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To odvrtani nebylo chytrý. Nevím, jak moc to je krátký, ale když to rozletuješ i s okolním plastem, mohlo by to držet. Bude to ABS plast a ten je hodně pevnej, i když tam nebude hodně materiálu. Chce to pořádně roztavit tou pájkou, aby se to slilo. Nebo jestli máš ty odvrtaný zbytky, můžeš to k tomu přidat. Podle mě, jak to neroztavíš a nespojí se oba kusy, bude to vrzat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny no, ja takhle delal rok pred dekor listy do kartacovanyho titanu a to drzi a nevrze, ale jsou podlepeny jeste i mamutem.

Tohle je horsi, mozna mi drnci jen podlozky co tam mam, zkusim je vyhazet a udelat to tedy za tepla, diky za tip;-)

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Podľa tohto vlákna vidím že by sa malo dať vymeniť tú časť tapaciru čo mám označenu? Aký je na to postup, stači tie čierne čuplíky odstrániť a novú časť tam priletovať s tavnou pištoľou? Alebo je lepšia zváračka na plasty resp. nejaké samorezky? Viem že tapacire vzadu su iné na kombi a iné na sedan ale tie vyznačené časti čo by som potreboval vymeniť sú asi také isté nie? Máte s tým niekto skúsenosť.

tap_zadna_strana_1.jpg

tapacir_1.jpg

Editováno: , autor: kermo20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...