Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

A v akej farbe by tie plechy mali byt?Snad nechces,aby ich Milotec lakoval do kazdej farby kasne.To by este len bola cena.Kazdopadne nieje problem ich dat do farby frcnut,prima napad.Bude to ako origo.

Ja som praveze rad tym podlozkam a tomu srobovaniu navyse.Hravec ich tusim musel pracne zhanat a chybali mu.Navod tiez podrobny,Milotec ma myslim seriozne veci.Jedine minus zatial fakt cena.

No uvidime,ja som ich na skus objednal.

Editováno na Patrik1971

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Vzpěry se dají vyřešit elegantněji, třeba na Rapidu to mám takto http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/127673-Vzpěry-kapoty-pro-RAPIDa Holt nepoužili hlavu. Ale museli by dělat atypické klouby (kvůli úhlu) a čepy (vyšší aby táhlo obešlo výstupek na blatníku) a to by se jim prodražilo a neměli by takový zisk. Za 1900 je to totiž velká šejdířina.

Editováno na miklisek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uvidime no,zatial veci od Milotecu boli vyrobene dobre a kvalitne.Tak niekto ich otestovat musi,tak som sa podujal.

Pozeral som to tvoje video,ale tie Hravcove vzpery teda tu kapotu otvaraju krasne a hladko,ale tie tvoje si tusim do polovicky zdvihol rukou a aj potom bol ten pohyb taky krcovity :kol-28:

Kazdopadne klubuk dole,ze si sam do vyroby toho siel,to bez debaty.

Editováno na Patrik1971

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vzpery dnes o 11 dorazili a uz su aj namontovane.Zalezitost 20min,nie viac,samozrejme praca vo dvojke a spravne naradie je potrebne.Navod podrobny,do najmensieho detailu a ak sa ho clovek drzi/vratane oznacenia si polohy povodneho osadenia kapoty/,nic sa nerozhodi,vsetko funguje tak,ako ma.Ziadne zhananie podloziek ako hravec,vsetko proste ako ma byt.Zatvaranie bezproblemove,otvaranie presne ako v popise,pomoct kapote asi do 1/3 a potom uz krasne plynulu dobehne,pred koncom decentne spomali a dobrzdi.Tak si to predstavujem.Cena 73eur je asi jedinym nedostatkom,ale bohuzial odzrkadluje kvalitu drziakov,vzpier a prislusenstva..Milotec u mna opat nesklamal a boduje.Ak by tam nebol na vzperach a krabici napis Milotec,kludne by som si myslel,ze je to original Skodovacky diel.Vsetko uhladne zabalene,jednotlive diely oznacene indexom pravej a lavej strany,proste fakt vychytane.Ja som teda spokojny,pre mna osobne zmysluplna investicia.

Par foto z uchytenia.

Este doplnim,ze na obale tlmicu vzpery je hodnota 180N

Takze tu mame vzpery od Milotec,OB autodily a od Mikliska.Zaujemcovia,mozete vyberat:-)

Video tu:

https://youtu.be/OYiHNBs3LZo

post-95330-0-72072800-1455629891_thumb.j

post-95330-0-49479300-1455629910_thumb.j

post-95330-0-35920600-1455629928_thumb.j

post-95330-0-61032200-1455630028_thumb.j

Editováno na Patrik1971
    • Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dal jsme vzpěry z obautodily.cz. Montoval jsem sám, nic se nikde neposunulo. Źádné podložky jsem neřešil. Milotec tež někdy neví co za ty věci chtít.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Patrik1971:

Mozes dat link kde si ich presne objednaval (na SK ci v CZ) a ako vyslo postovne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze kupil som a namontoval vzpery KI-R (tie co maju v ponuke napr.aj obautodily.cz alebo aj ine obchody), cena 45€ (1199 Kc) za 2 kusy, ziadne podlozky ani ine drziaky navyse neboli potrebne, postacovali len prilozene 4 klby a ziadny problem s montazou. Vyzera to ako keby to bolo original, nic navyse tam nie je co tam od vyroby nebolo (ziadne podlozky s drziakmi). Nechapem, na co su potrebne nejake dodatocne specialne drziaky ci podlozky, co ma Milotec, snad asi len preto ze su ich vzpery kratsie. Takze zatial max.spokojnost ;-) 

Editováno na tecki
    • Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

muzu se zeptat, co je k tomu potreba za naradi? nejakej specialni "hvezdickovej" klic nebo jen obyc vybava, co ma kazdej doma?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je potrebny hviezdicovy kluc M10 na odkrutenie jedneho orig.sroubu kapoty a potom uz len obycajny (alebo ockovy) 10 a 13. Maximalne jednoduche, uz asi jednoduchsie to ani nemoze byt...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V ‎1‎.‎6‎.‎2016 na 18:47, tecki napsal:

Takze kupil som a namontoval vzpery KI-R (tie co maju v ponuke napr.aj obautodily.cz alebo aj ine obchody), cena 45€ (1199 Kc) za 2 kusy, ziadne podlozky ani ine drziaky navyse neboli potrebne, postacovali len prilozene 4 klby a ziadny problem s montazou. Vyzera to ako keby to bolo original, nic navyse tam nie je co tam od vyroby nebolo (ziadne podlozky s drziakmi). Nechapem, na co su potrebne nejake dodatocne specialne drziaky ci podlozky, co ma Milotec, snad asi len preto ze su ich vzpery kratsie. Takze zatial max.spokojnost ;-) 

Ahoj, prosím tě jaké hodnoty májí ty vzpěry? Myslím tím délku a sílu. Dík

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

však čti co je psáno výše, tam se to píše, jen je třeba si pohlídat šrouby

kapota v místě umístění pantů je zcela totožná jako byla ta u před FL bez aktivní kapoty.... zaoblení (tvar) přední části kapoty je zcela nepodstatné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

Přidávám se do okruhu s plynovými vzpěrami. Koupil jsem je v obautodíly.cz za 1.199,-

Montáž s příslušným nářadím je jednoduchá, zvládne ji jedna osoba.

Šrouby došly ve správné délce, ncm podložku na blatníku jsem osadil zakoupenou s větším průměrem.

Konce vzpěr pro zaklapnutí už jsou vazelínou naplněny, ale i tak jsem ji trochu přidal.

Molitanovou přepážku jsem nakonec ponechal bez zásahu/řezání, po čase se okolo vzpěry dotvarovala.

Kapota po odjištění zámku "neletí" zběsile nahoru, je jí třeba mírně pomoci. Smzř menší silou než při zvedání kapoty beze vzpěr.

Mám rád funkční úpravy - tuto lze mezi ně zařadit.

WP_20170408_027.jpg

WP_20170408_031.jpg

WP_20170408_030.jpg

WP_20170408_029.jpg

WP_20170408_028.jpg

WP_20170408_008.jpg

Editováno na stan - pilot
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ale ty nemáš FL, tam chodily šrouby vždy v pořádku, dotaz byl na FL, zda to pasuje....

ano, příčné pěnovky se nechávají, samy se dotvarují....

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 1/31/2018 na 10:17, omicron napsal:

Netušíte někdo, zda-li vzpěry přední kapoty O3-HDAMP od OB Autodíly jsou kompatibilní i s kapotou O3FL ? Kapota faceliftu je asi malinko jiná, takže jestli není nějaký problém... Díky.

Jak píše Aleš...zadní část kapoty je stejná. Já mám ty samé a fungujou pořád parádně. Jen je potřeba jim zdůraznit, aby pohlídali délku šroubů. Ty, co jsem ke vzpěrám dostal já, měly do 15 mm (teda píšu o těch velkých). Ale možná už to vědí i od jiných zákazníků. :D Jinak je délka i tlak v pořádku. :kol-47:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@omicron tak jaká? už jsi koupil vzpěry? já teď budu montovat vzpěru na Citigo, tak zvažujin i O III

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo, koupil jsem tyto z OB autodily, montáž jsem nechal na autosalonu, bez problemu. 

Zvedaji se ale podstatne nizeji, nez ta od Milotecu co jsem mel predtim na O2kach, ale zase to neleti nahoru tak rychle, coz parkrat v servisu malem vyrazilo mechanikovi zuby :D 

Nechal jsem si tam dat i u TSi chybejici vypln predni kapoty. Asi se jim TSi zda jiz dostatecne tiche, tak to i u LK vynechavaji :mellow: Podivna obchodni politika u auta za tolik penez...:wacko:

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Musím říct, že je to velmi návykové. Myl jsem teď motor, doléval kapalinu do ostřikovače a ukazoval kámošovi umytý motor, takže jsem tam teď lezl častěji. Už bych tam zpátky jenom tyč nechtěl. Podle mě se vyplatí do toho investovat. Zase taková raketa to není. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ono moc o ty peníze nejde, jde o to, že u o III FL, jak jsem psal již výše, se pod kapotu tak často neleze a proto to stále zvažuji....  ale ano, návykové je vše co je pohodlné... vzpěry jsem měl už na VW Polo (tam byly dvě origonál u High Line), vzpěru jsem měl na O II i O II FL i na O III, takže vím o čem píšeš a oč jde...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, ono i u toho pravidelneho otevirani kapoty uz jen kvuli dolevani kapaliny pro ostrikovace, je to o dost pohodlnejsi s automatickym zvednutim kapoty, zejmena v zime nebo podobnych podminkach, kdy se mohu pri tom dost zaspinit...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně, v 1 ruce kanystr s kapalinou, druhou to pohodlně otevřeš. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A navyse hrdlo do nadrzky ostrekovaca je hned za podpernou tycou, takze toto soudruzi tiez uplne nedomysleli. Ja vsak zatial o vzperach nerozmyslam, aj ked na Passate som mal a na Alhambre tiez.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se