Přejít na obsah

Vzpěry kapoty


MichalRr

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Tak už konečně taky otevírám kufr jako člověk 21 století. Tyčku jsem zapíchl na zahradě, na rajčata je to dostačující B). Jinak brzdí to hezky, vůbec necuká. Nevýhoda byla ve šroubech, to už tady někdo psal. Nejsou úplně top, ale délka je ok. I s použitím podložky, kterou doporučuji přidat. Nebyly součástí balení. 

 

6113244C-1B2C-4318-BEFC-E9D334833DD9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 17 minutami, Zdenek Pastorek napsal:

Nebyla aktivní kapota až u O3 FL?

 

Naopak, byla v produkci jen nejakou dobu u nove O3 na pocatku, nekdy v r. 2013 zruseno , nova O3FL ji nikdy nemela...

Auto z r. 2014 ji s nejvetsi pravdepodobnosti jiz mit nebude.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 Tááák - a je dokonáno. Namontováno, funguje, dojezd hladký. Také se hlásím k autíčku 21. století :-) Jen ten samovolný dojezd mi přijde drobátko kratší (musím kapotu tahat výš), ale to mě moc netrápí :-)

 

Díky za tipy, pánové.

 

 

jen teda ke šroubům - šroub 3.zleva má divné závity - kratší :-( Ale vypadá to, že drží, tak snad cajk. 

20180801_174929.thumb.jpg.2fd0d79dc3b09bb5132f41d239d09d2b.jpg

 

 

Editováno: , autor: Velda
Věci se změnily - už hotovo :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, bral jsem taky z Ali:

 

https://de.aliexpress.com/item/MOTORHAUBE-GAS-FEDERBEIN-HEBEN-UNTERST-TZUNG-hydraulikstange-f-r-skoda-octavia-a7-mk3/32831776354.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3aa94c4dFaO9QI

 

montáž snadná, kapotu drzí, ale nepřizvednou, tzn že do krajní polohy musím zvednout sám.

Uchycení ke kastli má vůli v kloubním pouzdře, ale drží a nevypadne, mohlo by být vyřešené lépe, ale svoji práci odvádí.

Editováno: , autor: Nemfis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...