Přejít na obsah

Prevodovka (pri cúvaní klepe ) 1.6 74kW


Doporučené příspěvky

Zdravim ... Prosim vas.. mam problem dnes pri cuvaní sa mi ovalo a ozýva nadalej pukanie z prevodovky...


Potreboval by som pomoc. To je zvuk ako ked klopete prstom na dvere alebo na drevo . Robí mi to len pri spiatocke ostatné rýchlosti idu dobre .Mam Skoda octavia 1.6 74 kW rok 2001  nemam problem inak z ničím iným .. V 2013 mesiac august som menil prevodovku a spojku značky LUK ..


 


 


Mechanici hovoria rôzne teorie napisem zatial 3 ktore mi povedali :


 


1. Výmena prevodovky bo tam moze byť nieco z ozubením ..(ale ostatbe rýchlosti idu dobre )


2. Pri preraďovaní  sa mi mohol ulomiť zub z niektoreho kolieska a mohol urobit ryhu alebo nieco ine niekde na ostatných kolieskach .


3. Spojka (pri cúvaní zevraj ma motor  ine vybracie tak moze byt ulomena spruzinka a robit to cvakavý zvuk)


spojka bola nová.


 


 


Prosim vas skuste sa zamyslet vsetko mi pomoze ..


Dakujem


 


P.S na foto je moja  Octavia  


 

post-86513-0-83867200-1389198294_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech to spravit at vis co tam mas

já to kdysi udělal výměnou, po půlroce reklamací dalsi výměna a po 2 letech ložisko,tak jsem to dal k nám do servisu a zatím dobrý, vše zkontrolovali a i jsem ji viděl rozebranou.bylo to ze staré Boleslaví, aby jste věděli čemu se vyhnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...