Přejít na obsah

Jaké autopotahy na Citigo


ElizabethZlo

Doporučené příspěvky

Zdravím :)

obracím se na vás s prosbou, zda byste mi neporadili s výběrem autopotahů na moje Citigo. Vždy jsem chtěla auto v kůži, nejen proto, že to dobře vypadá, ale hlavně kvůli lepšímu čištění! Často v autě piji kafe a jednou jsem musela bohužel do čistírny, protože flek ze sedaček nešel dólu. Hlavně mam dlouhé světlé vlasy a tento materiál sedaček si ty vlasy přímo bere a jdou i špatně vysát.

 

Chtěla bych někoho poprosit s výběrem a zda vůbec nějaké potahy na Citigo jsou, moc se v tom neorientuji, toto jsem nikdy nemusela řešit. Mam představu nějakou takovou. Auto mam bílé a interier černý, tak aby to ladilo. Ale co dál? :) Těchto sedaček je tam více, ale nevím které by na Citigo šli. Auto mam 5 dvéř.

 

Děkuji pokud se najde nějaká ochotná duše a poradí mi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :)

Já osobně teda, pokud bych chtěl potahy do auta, tak bych volil potahy firmy MAD, viz odkaz:

http://www.autopotahy.cz/

Mají tam různé materiály, takže myslím, že si vybere úplně každý, akorát cena je vyšší, ale ta kvalita a provedení tomu odpovídá a v podstatě ani nepoznáš, že tam jsou nějaké potahy, vypadá to jako originál.

 

Tady se to řeší i zde na fóru, jsou tam fotky a tak, tak na to koukni :)

http://forum.skodahome.cz/topic/12161-autopotahy-od-firmy-mad/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...