Přejít na obsah

Koberce zavazadlového prostoru


Flag

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Používám nahoře i dole, i když většinou ji mám nahoře. Do mezipodlahy dávám skládací přepravku, deku, deštníky apod. Síťový program mám, ale pro mezipodlahu se moc nehodí. Při skládání vadí zadní úchyt, skládám proto opatrně a vyháknu ho.

post-26756-0-13822000-1455637574_thumb.j

post-26756-0-60720400-1455637584_thumb.j

Editováno: , autor: spirito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám takovou menší příšernost.  :kol-28:  Na podzim si tchyně nechá přivést menší množství brambor. Naštěstí jen asi 3km vzdálenost od prodejce. Na fotce je síťový program v akci, kufr obložený kartonem kvůli bordelu, mezipodlaha dole. Vzpomněla si zrovna, když jsem auto umyl.  :angry2:

 

 

post-26756-0-87331200-1455638707_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš měnit polohu mezipodlahy často, tak ti budou boční sítě vadit. Hlavně vzadu směrem k zadním sedačkám. Síťový program není vhodný pro mezipodlahu. Pro nadzvednutí podlahy pro vytažení nebo uložení věcí na dno je to v pohodě.

Jinak tady je ten háček, nelíbí se mi to, ale nechtělo se mi nic vymýšlet. Za ten plast to netahá, i když to tak na obrázku nevypadá.

 

post-26756-0-07668900-1455688518_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ked mas obojstranny koberec v medzipodlahe, v spodnej casti, mozes vrchnu dosku nastavit, ako chces? Ja mam origo koberec, ale nie je tam ziadny vyrez, takze doska mi prd drzi, ked chcem vytvorit z medzipodlahy prepazku. Soudruzi mohli v tom koberci urobit vyrez, aby to tam pasovalo aj do medzipodlahy. Cize koberec obojstranny mi je na dve veci, ked castejsie potrebujem variovat podlahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Nevíte někdo, jak dobře ty koberce pasují i do modelu po faceliftu?

Měl jsem oboustranný koberec a byl jsem s ním spokojený. Teď jsem vyměnil dvouokou oktávku za čtyřokou a oficiální e-shop se tváří, že oboustranný koberec existuje jen pro model před faceliftem. Nějak se mi nezdá, že by to v kufru bylo nějak jinak, ale nerad bych koupil koberec, co nebude pasovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...