Přejít na obsah

Asistent rozjezdu do kopce Rapid


Sigy

Doporučené příspěvky

Takže šlápnuť poriadne na brzdu, to som neskúšal. Brzdil som decentne. Nakodované to hádam nebude zle, ale človek nikdy nevie.

Musíš sešlápnout pořádně brzdu. Asistent tlak brzd nevyvíjí, ale pouze udržujea pak povolí. Hlavně si dej pozor, jestli se nedotýkáš plynoveho pedalu. Stačí se jen dotknout a asistent povolí.

Já mám asistenta nastaveného na cca 4s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám standardní 2 s a jak píše Woody, chce to více šlápnout na brzdu.

Když šlápnu jen tak běžně, jak jsem byl zvyklý bez asistenta, což sice auto udrží, tak pro asistenta to ale nemusí stačit. Podle kopce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 20. 1. 2014 na 9:30, pusher... napsal:

 

Stav se do autorizaku a projed se v nejakem jejich voze. Pokud se to bude chovat stejne, tak to bude sice k nasrani, ale aspon budes vedet, ze to neni problem, ale vlastnost. :)

 

V 17. 1. 2014 na 19:49, zemlik napsal:

K tomu pískání se připojuju taky, někdo říká že nic neslyší ale opravdu tam to pískání je :kol-26:

Vie mi tu niekto rozpisat ako mam postupovať pri aktivácii Asistent rozjazdu do kopce pre  Rapid liftback 2018 ake kody a podobne? vopred ďakujem za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...