Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

no pokud se ti vejde, tak si myslim, že ani tři se nestratěj, vhledem k tomu, že je nás už skoro 35 tak, postavit je kdyžtak nemusíme, jinak dřevo psali, že asi tam se dá jak nazbírat, ale to bude asi vybráno a nebo koupit tam, jinak ještě napiš jestli pojedete pá až ne, nebo už od Čt či od soboty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda dalsi Michal, to budeme mit premichalovano :D:)

 

Všichni co jedete, jak už se tady psalo, ale radši to přihodím i ke každé aktualizaci:

- přibalte do kufru, kdo můžete nějaké dřevo na oheň (špalky) 

- chtělo by to aspoň 2 ks party stanu, kdo má ať se ozve - 1ks Moravecmilan 21, pak psal Mr.Chodny, že by vzal

 

Kemp: http://www.kempannin...annin/index.htm

 

Aktualizace:

Čuzik 2 os. + pes - chatka č.1

Doktorone 2 os. + dítě - chatka č.2 pá - ne

Ghostbuster 2 os. - chatka č.3 pá - ne

Airman64 1 os. - chatka č.4 čt-ne

Mr.Chodny 1 os. - chatka č.4 (čt)pá-ne

Drizzy 1 os. - chatka č.4

Tarantulas 2 os. chatka č.5 pá-ne

Vick 2 os. chatka č.6 čt-ne

czechmichael 1 os. chatka č.7 pá-ne

Moravecmilan21 1 os. chatka č.8

Nemo.x  1 os. chatka č.8 so-ne

KubinoS 2 os. chatka č.9

Michael91 2 os. + pes chatka č.10 pá - ne

Ladislavpraha 2 os. + pes chatka č. 11 pá - ne

wladi 4 os. chatka č.12 so-ne

Michal 318i 2 os. + pes chatka č.13  pá - ne

 

Bajuszka 2 os. + pes - stan (st)čt-ne

brc.majkl 2 os. stan

Sup1 1 os. sup

 

Passport ??? Psal Vick

Lanny ??? Poslána SZ

AceVentura ??? Poslána SZ

Ďurih ???

TomTF ???

 

 

Je to teda krásných 20 vozů Škoda Superb I    :)

33 osob + 1 dítě + 5 psů   :)

 

Bája

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo čučím že se to tady pěkně rozjelo :) vidím že 20cítka pokořena, paráda mám radost panáčci :) Wladi mě hodně potěšil kolegou, to je ten co má interiér a motor jako já?

Michal 318i: ještě si udělej téma o svém mazlovi ať víme v čím si vozíš ricku :) a neměl si náhodou předchozí auto BMW řady 3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tarantulas: :D :D :D  Ano mel sem bmw. moje prvni auto. :) 

Doktorone: :D Dobre ty. mel jsem sedana 1,8i ale spatnej zdravotni stav. nevydrzel ani pul roku :( 

Jinak ted si vozim ricku :) ve 2,8 elegance. moc se tu nepohybuju kvuli praci, ale ted to uz bude lepsi. A jeste se pridavam k tem pivarum,myslete taky na me :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pentadius: Ja myslím že s dvojkovými Superby by nebyl problém, myslím že se můžeš klidně přidat. Jelikož něteří i dvojkového po jedničkovém plánují tak si ho i rádi omrknou. Co vy na to Supí bando 1. generace ??? Dokonce už u někoho ta myšlenka pozvat lidi s dvojkama napadla.

Michal318i: no tak s tím motorem to jsi můj člověk :) Ten status varování toho si nevšímej, mám to taky a ukazuje se to jenom tobě, nikdo jiný to nevidí. Se změnou nicku napiš asi uživateli Brc.majkl nebo Pawouk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně status varování ti myslim dávaj admini za časté porušování pravidel fora, vidíš to jen u sebe, a jak píše tarantulas, se změnou nicku poradí určitě moderátor, michal se tady určitě objeví a napíše ti sz

 

pentadius: mám pocit, že hned na první straně jsme řikali, že dvojkový by mohli taky, a dle obrázku si toho tvýho rád prohlídnu, vypadá parádně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je super diky moc, psal sem brc.majklovi.tak snad neco napise. 

Tarantulas: mam to sami co ty. dneska jsem sletoval kabely  interieroveho osvetleni. a nesviti mi jeste levy xenon vymenil jsem ho a nic. tak musim skusit neco jinyho no.  A jeste se tady zakecalo to pivecko. jaky se bude brat ? a hlavne kolik ? myslim,ze 2 soudky by mohli bejt tak akorat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl bych to urco na dva soudky. Ale vazeni bojim se aby nebyl problem v tom kempiku,ze tam budem takhle cepovat. Aby treba si nerekli ,ze to tam chcem prodavat :D. Ale snad ne a melo by to byt v pohode :-).

Jinak uzaverka jak uz se nekolikrat psalo bude cca 3 tydny pred zacatkem srazu.

Doktorone: Njn letos to Plzni moc nevychazi. Ale tak ve fotbale tusim druhy treti o par bodiku. A v hokeji no rozhodovat se bude az v play-off :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...