Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Nazdar lidi, tak už se nám to pěkně krátí... ani to tady nestíhám pročítat... jakej je plán vůbec na sobotu? Kolem poledne asi oběd, ale spíš mě zajímá jestli je něco dopoledne a nebo odpoledne. Vím že se plánoval nějaký výlet, ale fakt se mi to nechce tady půl dne číst. Případně jestli se něco plánovalo i na neděli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bungalov je o něco větší. Plus tam je něco na víc oproti chatce,ale už jsi nepamatuji :)

 

Torreto: v sobotu se jede na oběd do motorestu U Hrachů cca 3 km od Klatov. A z Kempu do Klatov je to cca nějakých 40Km :) Takže výlet slušný a v Kaltovech na náměstí zaparkujem udělají se nějaký fotky a razíme zpět kemp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Superbaci,tak vcera jsem byl v servisu a zacinam bejt trochu nervozni... muj servisak je nwm co radeji... auto je cele odstrojene a dneska ho bude davat do celolaku.. do toho ma sundanou tehlici a bude davat kriz na poloosu... ale ujistuje me,ze do patka do rana to bude hotove.. no zacinam pochybovat.. tak mi drzte palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supe1 a michale nebojte, já vás v tom nechám, nestihl jsem nějaký opravy co jsem chystal, takže pohoda

 

láďo držim palce, ať to mechoš dá a stihneš to

 

masa bere asi každej tak nějak co sní, a nějaký kousky se určitě prochangujou, aby jsme ochutnali i něco jinýho a pak nějaký špekáčky na ohýnek a nějaká ta klobáska, klasika 

 

wladi: v bungalovu je navíc lednice a sociální zařízení a je samo větší, ale je kus za těma chatkama v lese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lak bude asi nadhernej,ale ten interier bude tak za 4- .... nenechal jsem to vycistit,zadni sedacky spinave od psa a utrzenej zadni sloupek... vylitnutej airback z volantu atd... stihnu maximalne vyluxovat a pridelat ten sloupek..

ale zase na druhou stranu jsou udelane rozvody,naplne,filtry,kriz,vyveva,blatnik a vse co bylo ko a spatne... jen ten interier jsem nestihnul. ale treba se servisak zblazni do prace a bude to hotove ve ctvrtek a aspon by jsem to poradne umyl a koupil aspon volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci ja som namiesto lakovne oblepeny samolepkami, tak to už neriešme ok? :kol-46:  veľa som toho nestihol, no čo neni opticky ok - doladíme pivečkom a po takom 5 pive už bude všetko "hezkyyyy" :kol-99:  inak ked nas tam už bude toľko, tak ma napadlo vyrobiť nejaké menovky, čo vy na to? už som tým poveril frajerku. tak kto bude chcieť, môže si na oblečenie pripnúť...  neviem ako vy ale moja pamäť na mená je 0 bodov :kol-17:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nicky a pak si jméno k tomu zapamatuješ, jelikož to pak vypadá tak, že někdo přijede, představí se jménem, pak kouká jak ten druhej totálně tápe a neví a pak řekne nick a hned se ozve jo to jseš ty nazdááár

 

jeden bungalov dle info co měli na stránkách má jako by dvě samostatné jednotky

 

wladi: pokud pojedete tak, že kolem pátý se budete blížit, tak to jeďte asi rovnou do tý restaurace, jelikož na pátou je tam ta rezervačka

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...