Přejít na obsah

Polepy - materiál a jak nalepit


Maca_86

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

 

taky jsem čerstvým majitel červeného Citigo, ale jedna věc mi tam bohužel chybí a to POLEPY.

Už nevím jak dál, nejsem schopen sehnat někoho seriózního, kdo by byl ochoten mi pomoci s tím, je naměřit + určit materiál (lesk, mat), vzálenosti mezi pruhy atd. no proste vše pro to, abych si mohl nechat plotrem udělat a nalepit....

Najde se prosím?

 

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, 

 

taky jsem čerstvým majitel červeného Citigo, ale jedna věc mi tam bohužel chybí a to POLEPY.

Už nevím jak dál, nejsem schopen sehnat někoho seriózního, kdo by byl ochoten mi pomoci s tím, je naměřit + určit materiál (lesk, mat), vzálenosti mezi pruhy atd. no proste vše pro to, abych si mohl nechat plotrem udělat a nalepit....

Najde se prosím?

 

Předem děkuji

Taky se na to chystám,sehnal jsi něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 roky později...

No, originál polepy jsou pěkné, ale... už po 5-6 letech se na střeše objevily drobné prasklinky na fólii polepu. Dneska to už je po celé střeše rozpraskané, na kapotě vybledlé (auto není garážované a stojí na sídlišti) a nejlepší je, že jsem obvolal X servisů škody a hádejte - nikde to nechtěj opravit (rozuměj vyměnit za nové polepy). Všude se vymlouvaj stejně, nemáme s tím zkušenost, hrozí poškození laku střechy apod. Simply Clever výrobce na můj dotaz čím si to mám sundat odpověděl že si mám najít servis kde to udělaj, ale neřekl mi, že takový asi není...

Na jednu stranu chápu, že to kvůli tomu rozpraskání budou sundávat dlouho a nevejdou se do normy, ale na druhou stranu takhle poslat zákazníka mezi půlky mi přišlo drsný.  Oslovil jsem i reklamku v Pcích, ale tam zase nevěděli esisestim nebudou prdět XY hodin a sazba litr na hodinu :(

Máte někdo v okolí ochotný servis, který by ty origo polepy dokázal vyměnit bez toho aby mě zase poslal někam? díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...