Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Plzeňský ŠkodaSraz


 


24.8.2014 (neděle) v 09:00 u Tesca na Rokycanské v Plzni


 


 


Pokud bude pěkně tak na horním parkovišti ZDE:


1.jpg


 


Pokud bude pršet tak na podzemním parkovišti ZDE:


2.jpg


 


 


Účast potvrdil:


 


1. Stringo


2. Kacany


2. Jary7


Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš s Ledkama, tak nijak. Manželka mi včera potunila auto o zadek jiného auta. Dneska jsem přijel na víkend domů, takže zítra budu zjišťovat, co všechno je KO. Na první pohled je v háji, spolujezdcovo xenon vč.desky a ostřikovače, nárazník, blatník. Příčník je zmuchlanej, haupna s maskou je ohnutá. Doufám, že není cooler v háji nějaká elektrika... uvidím zítra až to odstrojím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec KO: Pravý xenon, uložení xenonu, ostřikovač xenonu mlhovka + ohnutá haupna, prasklá mřížka, utrhané úchyty nárazníku, prasklý pravý nosník nárazníku, odtržený úchyt pravého blatníku + zdeformovaná přední výztuha nárazníku...

 

mno už sháním díly...

 

post-48545-0-43863300-1408213914_thumb.j

post-48545-0-51138800-1408213920_thumb.j

post-48545-0-93093900-1408213925_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci více o mém autě u mě v topicku, taky kdyby někdo věděl v Plzni a okolí o nějakém lakýrovi který by mi nalakoval díly bez papíru (bez DPH) za solidní cenu, tak mi tam dejte vědět a teď ke srazu.

 

Zatím jsem potvrdil účast jen já ačkoli možná nepřijedu Octou, kdo tedy přijede? Abych tam nebyl sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...