Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

Ahojte kluci z okolí Plzně,

kolegovi zde z fora se stala nepříjemná věc - ukradli mu z auta kola VIZ INFO ZDE 

 

...pokud byste náhodou něco zjistili, dejte do vlákna vědět, případně můžete sdílet na FB. Je to kluk z Berouna, takže velká pravděpodobnost prodeje v Praze nebo i v Plzni a okolí kolem...

 

 

Díkes  :kol-29:

 

post-48545-0-41622600-1428403313_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Všechny  :kol-28:

 

PS: jedině pokud vlastníš nějakou šáde 120, 100, MB1000, atd... tak musíš případně přijet 30min. před zahájením srazu a odjet jako poslední abys nám nepouštěl smrádek výfukových plynů pod nosánky  :_icon_smich2:

 

EDIT: to je jen sranda, aby ses neurazil třeba  :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: Tak já se postavím proti větru a jako poslední v řadě, aby to šlo pryč od Vás :-D

 

Ne neboj, auto je o něco mladší než já :-) Jen jsem koukal na foto z posledního srazu a viděl jsem tam je Octavie a Rapidy, tak proto se ptám :-) Nejsem z Plzně, jen tu studuju a přitelkyně tu bydlí, takže pokud by to bylo o víkendu, jako že asi na 90 % určitě jo, tak bych to měl trochu komplikovanější. Ale snad by se to nějak udělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo kluci, chtělo by to srázek. Sice stále nemám nový přední RS nárazník, ale to snad nebude nikomu vadit  :kol-28:

 

Tome, i kdybys měl nějakou Tatrovku, tak je nám to jedno, že si trošku fetneme,...hlavně, že pokecáme! Je to pro všechny Škodovkáře  :kol-47: a bude to určitě víkend, nejspíš sobota... Já jsem do poloviny června pryč, proto jsem ani sraz neřešil na jaře... Zkuste termín nahodit a nějak to dáme dohromady a taky místo, naposledy padl nápad, to udělat jinde než u Tesca, tak nějaké nápady jestli máte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...