Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

Tak jsem byl na té letištní dráze a je to na domluvě.

Soukromý majitel tam má půjčovnu motokár a za poplatek otevře vjezd na letištní plochu. Bavíme se přibližně o 1000-2000kč na den.

 

Je tu taky ale možnost domluvy, nemluvil jsem přímo s majitelem zatím, ale pokud by nás bylo více a domluvili bychom ten sraz, zkusil bych domluvit ty motokáry, že bychom mu udělali za možnost toho využití dráhy kšeft na motokárách a ještě bychom se pobavili.

 

Pokud se nás tu sejde víc, není problém to potom zkusit zařídit a domluvit, ale pro 5 lidí to nemá smysl si myslím...

 

Takže se vyjadřujte k možným nápadům a já přikládám mapu a "špionážní" foto lokality o které mluvím.

 

MAPA

post-48545-0-05811300-1369668677_thumb.j

post-48545-0-69954800-1369668689_thumb.j

post-48545-0-44871900-1369669080_thumb.j

post-48545-0-21518700-1369669096_thumb.j

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta dráha vypadá dobře a plocha za ní je dostatečně dlouhá třeba pro nějaké sprinty, nebo tak, pokud by chtěl někdo závodit, nebo zkusit maximálku (to nevím jak s autem, ale na motorkách jsme tam dosahovali rychlosti přes 250km/h a to byl ještě dostatečný kus na brždění a abychom nejeli až na konec, kde už byl návátej bordel z pole)...

 

Ale jak jsem psal, tohle už je případ, že by se nás dokázalo sejít trochu víc, pro 5 lidí to nemá smysl zamlouvat a můžeme se sejít někde jinde, pokecat a okouknout auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej měsíc mi to 100% nevyjde, navíc pokud budeme dělat sraz (nemyslím jako teď, ale až se poznáme, tak potom), tak bych to viděl na jaro,léto,podzim a zima maximálně, aby se to neohrálo a případně udělat třeba nějakou vyjížďku  :kol-47:...

 

Bylo by super založit nějakou partu tady na Plzeňsku... Ale jak jsem tak postřehl, tak zatím je tu většina asi spíš z Tachovska ne? Kdo je přímo z okolí Plzně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad se nás postupně bude hlásit víc a třeba si založíme nějaký vlastní škoda klub... Jinak koukám že máte většinou Fabie kdyby měl někdo Octavii, tak jsem v Clintově Octavia Clubu a teď bude sraz v Lánech u Prahy, ale je to teda jen pro Octavie - to kdyby měl někdo Octavii a chuť se mnou jet.

 

ZDE je odkaz na topick, to ale jen tak že mě to napadlo, že bych nejel sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...