Přejít na obsah

Fabia II / Roomster - koupě (výbava/motorizace)


milans14

Doporučené příspěvky

hele, vim, že toto je škoda forum.. znama si koupila kia ceed sw.. 1.6 motor, tažné, zámek zpátečky, šestikvalt, letni gumy v kufru, zimni na autě.... cena o 60 tisíc víc než moje fabka bez tažného, bez zamykani zpatečky, bez gum, bez 7 let zaruky....... když to srovnám, tak mi fabka přijde jako chuda přibuzna..a to byla fabka v akci magic.. jinak je cenikova cena stejna jako u toho ceedu.. a to je fakt mazec.. asi bych se rozmýšlel příště jestli nepřiplatit a koupit radši kiu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, asi tak- poslal jsem si do 10 autosalonů co chci, kolik na to mám a co mě můžou nabídnout.. a nakonec to koupil v porsche brno..fabia kombi 1.4, ambiente plus magic paket.. cena necelych 270 tisíc, kapučino metalíza.. dneska bych se vys...l na celou fabku a šel do tohoto.. http://www.tipcars.c...w-26197742.html

daleko lepší výbava za stejný peníze... a to auto vypadá tak nějak dospěle, fabia není špatná, ale když to porovnáš.. no, neva.. co už... dál mě dost vadí, že škodovka chce za každý prd příplatek na vše.. nejsou tam zadní repráky, jen 4 pytle, nemá to deaktivaci airbagu, nemá to nastavitelnou víc než jednu sedačku, o 6tce si to může nechat jen zdát, za normální budíky si musíš připlatit... ještě že jsem si nekoupil ten slavný Tsi agregát.. když jsem se díval, tak to moje auto by bez magic bonusu vyšlo na nějakých 320 tisíc.. by mě zajímalo, kdo by jim to za to dal..

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, asi tak- poslal jsem si do 10 autosalonů co chci, kolik na to mám a co mě můžou nabídnout.. a nakonec to koupil v porsche brno..fabia kombi 1.4, ambiente plus magic paket.. cena necelych 270 tisíc, kapučino metalíza.. dneska bych se vys...l na celou fabku a šel do tohoto.. http://www.tipcars.c...w-26197742.html

daleko lepší výbava za stejný peníze... a to auto vypadá tak nějak dospěle, fabia není špatná, ale když to porovnáš.. no, neva.. co už... dál mě dost vadí, že škodovka chce za každý prd příplatek na vše.. nejsou tam zadní repráky, jen 4 pytle, nemá to deaktivaci airbagu, nemá to nastavitelnou víc než jednu sedačku, o 6tce si to může nechat jen zdát, za normální budíky si musíš připlatit... ještě že jsem si nekoupil ten slavný Tsi agregát.. když jsem se díval, tak to moje auto by bez magic bonusu vyšlo na nějakých 320 tisíc.. by mě zajímalo, kdo by jim to za to dal..

To je možné, ale prostě chci Fabii TSI !!! A už se ji nemůžu dočkat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co ti našel KoNG tak ani náhodou to je na 100% pučený auto pro zaměstnance škodovky pučují to na šest měsíců, jak ty lidi s tím jezděj to je hrůza.Půjčí si to na půl roku s kompletním pojištěním a po půl roce to zas vrací.No neberte to za 2500.- měsíčně.

http://www.skodaplus.cz/Car/397217/skoda-fabia-ii-1-2-tsi-elegance?query=scrollPosition%3D213%26mark%3D32%26model%3D400%26modelSpecification%3D%26priceFrom%3D%26priceTo%3D%26inOperationFrom%3D2011%26inOperationTo%3D2011%26speedometerFrom%3D%26speedometerTo%3D%26loadFrom%3D%26loadTo%3D%26bodyMix%3D0%26doors%3D0%26color%3D0%26capacity%3D0%26fuel%3D1%26transmission%3D0%26condition%3D0%26leasing%3D0%26isRocnivuz%3Don%26maxItems%3D15%26daysOld%3D0%26off%3D15

Tak Boleslavák má pravdu, odepsali mi, že to je operativní leasing a měl to jeden zaměstnanec ŠA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se dá čekat :-( to je jasné, že bych chtěl nové, ale ikdyž bude v akci tak bude stát minimálně 300 000 a to je už moc :-( chci auto do 250.

mám měsíc fabii 1,2tsi elegance a z ceníkové ceny jsem 335t jsem se dostal na 278. (5% sleva a co hlavně 40t dolů za to když někdo v rodině má aspoň 5 let škodovku jakoukoliv - jde to i na strejdu, dědu, bratrance prostě skoro stačí stejný příjmení a je to, ale nějak to moc nechtějí říkat.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

mám čerstvý řidičák a tak se pokoušíme s otcem vybrat nějakou vhodnou fábii. Je ochoten do mě investovat a koupit mi nějakou dobrou ojetou Fabii II dejme tomu do 140 tisíc. Mě by se ze všeho nejvíc líbila 1.4 TDi, ale nepodařilo se nám nic vhodného za tuto cenu najít. Pak přicházela v úvahu LPG, protože pro mne, jako pro studenta by to bylo velice výhodné, ale nějak nevěřím těm přestavbám a originál LPG se tuším tahají z Německa. Proto tedy naše pozornost spadla spíše na "hátépéčko". V roce 2002 jsme si koupili fábii s tehdejším nejnovějším motorem HTP a táta s ní byl velice spokojen, dodávám jen, že teď by asi už z Oktávky 1.6 TDi asi nepřesedlal :D.

Vyhlídli jsme si proto 2 velice slušně vypadající auta, obě zapojené do programu Škoda Plus, protože si myslíme, že by to mohlo být zárukou provozuschopnosti vozidla, abychom nenalítli nějakým lotrům z autobazarů. Tady jsou ony dvě:

v provozu od 04/2008

stav vozu velmi dobrý

najeto 126 417 km

palivo benzin

kW 44 kW

barva červená

STK 04/2012

Výbava vozidla

klimatizace, 4 x airbag, centrál dálkový, originál autorádio, CD přehrávač, el. přední okna, litá kola, ABS, dělená zadní sedadla, el. zrcátka, imobilizér, klimatizovaná přihrádka, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, posilovač řízení, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, zadní stěrač, zámek řadící páky

a

vnější vzhled a výbava

centrální zamykání, metalický lak, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, zadní stěrač s ostřikovačem

vnitřní výbava

dekor interiéru (dřevo, hliník atp.), dělená zadní sedadla, el. ovládání oken, nastavitelný volant, palubní počítač

pohon a technika

ABS - antiblokovací systém

bezpečnost a technika:

airbag řidiče a spolujezdce, airbagy boční, imobilizér

1. MAJITEL, NOVÉ V ČR, SERVISNÍ KNIHA, KUPOVANÉ JAKO NOVÉ U FEMAT S.R.O.

Obj. motoru: 1 198 STK do: 11/2013 Převodovka: manuál, 5 stup. Barva: šedá metalíza Karoserie: hatchback /5 Kvalita: velmi dobrý Původ: ČR První majitel: ano Servisní knížka: ano ID: 397589

Obě auta vypadají více než dobře, ale nastává naše nerozhodost a to proto, že ta první fábka má docela dost najeto, ale zase klimatizaci a sport paket. Naopak ta druhá má zase přijatelně málo najeto, je to defakto nové auto, ale nemá klimatizaci a ani originál rádio.

Druhou věc, ve které bych chtěl slyšet nějaké názory je to, zda si myslíte, že výběr motoru je vhodný vzhledem k tomu, že 2 roky bych s tim jezdil po městě do školy apod. a později pravděpodobně Ústí n. L. -Praha na vysokou školu. A také jestli bude aspon trošku šetrné k mé studentské peněžence. Pokud by toto splňovalo, tak bych vás ještě rád poprosil na co si u takového auta dávat pozor (koroze, bouračky, ujeté kilometry atd.).

Děkuji Vám všem za čas strávený nad přečtením a odpovědí. :)

Editováno: , autor: Aleš Veigend
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych kupoval ojetý vůz já, tak bych si v prvé řadě, a nezávisle na tvrzení prodejce ověřil, zda nebyl vůz havarovaný.

Dále bych upřednostnil vůz po prvním majiteli, a s co možná rozumným stavem tachometru (130 tisíc km je už opravdu hodně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem pro druhou variantu, sice vybava je skromnějši ,ale najezd je najezd , a popravdě skoro všehno se da dodělat, i to radio , vsak byl jsem na tom stejně :) .pokud jde o mě určitě bych to pihnul na vag,vzal si k tomu mechanika at se koukne zda nebla nijak bourana popripade at si poslehne a prokoukne motor, určitě bych se s ni i projel .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za mně zase ta první. 126 000km není nic hrozného, to auto ještě najezdí spoustu kilometrů, v bazaru už jsem viděl F1 HTP 40kW s 410 000km najeto. Auto bez klimy bych dneska asi nebral. Hlavně na dálnici je to bez klimy utrpení, když se stáhnou okýnka, tak to dělá děsný rámus a když jenom větrák, tak je nedýchatelno, šíleně to unavuje. Mluvím z vlastní zkušenosti. Ale krátké cesty jsou OK a nechají se přežít snadno. U té první bych případně nechal dodělat tempomat a bylo by to autíčko pohodlné i na dlouhé cesty, klima, loketka, tempomat a člověk v autě sedí jak doma v obýváku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...