Přejít na obsah

Fabia II / Roomster - koupě (výbava/motorizace)


milans14

Doporučené příspěvky

To je normální vliv znalosti místní úpravy - když vím, kam a kde budu odbočovat, taky si podržím pruh i když zrovna vedle jedou o metr za vteřinu rychleji a je tam mezera, ve který bych se sice mohl posunout o pár aut víc dopředu... A vůbec to nezáleží na kubatuře nebo výkonu - je to o předvídavosti a o znalosti místa. Člověk "vodpryč" pak jasně ztrácí, protože hledá směrovky a ty jsou samozřejmě až před danou odbočkou - zatímco místně znalý (nemusí být nutně přímo místní) už najíždí mnohem dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim všechny,

zvažuju koupi zánovní Fabie 2, nejlépe s DSG převodovkou.

Našel jsem si pár inzerátů a tak bych rád, kdyby někdo od Prahy mi o tom mohl něco více říct.....

Zdá se mi to totiž maličko podezřelý a nechci jet nadarmo. Je to bazar a těm ja nevěřím. Díky

http://www.sauto.cz/...928?goFrom=list

Editováno: , autor: Vladimír Kalandra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás bude těchto provedení hodně málo. První důvod je jednak samotný automat, zadruhé kombinace s nejsilnějším benzinem. DSG se vyrábí od jara 2010, těch by mohlo být víc, protože je DSG obecně populárnější. Na co si dávat pozor nevím jestli už bude známo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...