Přejít na obsah

Budíky s PP pro Fábii


Kyslik TDi

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

Stávající budíky: 6Y1 919 860 C.

Podle etky jsou budíky s PP: 6Y1 919 880 C.

 

 

Můj dotaz zní jsou to jediné budíky, které můžu použít? Nebo jdou i jiné? Pokud ano mohly by jste napsat jaké?

 

Popřípadě pokud máte vhodné budíky tak SZ s cenou, děkuji Vám za ochotu :)
 

Editováno: , autor: Kyslik TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych palubák a časem až seženu levný Maxík tak to akorát přepojím a překóduju ;)

Rád bych se zeptal kdo umí upravit eeprom aby u face budíků neukazoval palivoměr obráceně s předface plovákem?

 

 

Pokud někdo má na prodej budíky s maxidotem tak foto, číslo a cenu do SZ, děkuji ;)

Editováno: , autor: Kyslik TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Pánové měnil jsem budíky z vyšší vybavou a svítí mi na nich kontrolka prasklých žárovek kterou nemám. Jak ji vypnout-nakodovat. Svítilo toho víc co nemám ve výbavě,ale použil jsem kodovaní z mích původních budíků,tak ostatní zhaslo svítí už jen ta kontr. žárovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Ahoj,

 

potřeboval bych zjistit čísla budíků pro FI předface - pokud se někde o tomhle píše, jde o face verze a starší se mi nikde nepodařilo dohledat, případně se řeší jen velmi okrajově.

 

Rád bych do Classicu (MPi 50kW, r.2003, původní budíky 6Y1 920 860G) sehnal a dodělal budíky s PP (ne maxidot), ideálně se spodní řadou kontrolek a rychloměrem do 200km/h. Bohužel netuším, které číslo budíků je to správné - nemáte v tom někdo přehled, které budíky jsou které?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch čísel budíků je hodně a pokud někdo neměnil takové jaké ty konkrétně chceš,tak ti s číslem nikdo moc neporadí. Jde to ale lehčeji-hledej budíky na motorizaci MPI-50kW z výbavy elegance.. Ta má co požaduješ. Pokud ti bude stačit PP , bez spodní řady kontrolek,tak ti stačí z výbavy comfort.

Editováno: , autor: Mirek 835
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpovědi,

 

bohužel v praxi si nejsem uplně jist realizovatelností této rady - v inzerátech jsou na prodej budíky z Fabie, v lepším případě k nim prodejce napíše jejich číslo příp. motorisaci původního vozu a nic dalšího není možné zjistit, většinou už prodejce sám neví nebo tápe co s tím mám zkušenost. Potřeboval bych vědět, že např. 6Y0 919 880C jsou ty správné.. Věřím, že se v tom někdo vyzná, na face verzi je zde v jednom tématu hezký a přehledný seznam.

 

Nebo jestli by byl někdo schopen/ochoten mi říct alespoň ony výše zmíněné, 6Y0 919 880C, ty jsou zatím mým favoritem, byť bez záruky :kol-112:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiri ALH mám niečo uložené v notebooku, niekde som to tu už dával. tak snáď pomôže:

 

HTP mají index M
MPI mají index L


6Y0 920 881 M a L - jsou s PP bez spodní řady kontrolek
6Y0 920 871 M a L - jsou s PP se spodní řadou kontrolek
6Y0 920 841 M a L - jsou s maxidotem
6Y0 920 861 M a L - jsou bez PP a bez spodní řady kontrolek


verze z konce výroby (MR07 a 08) pro HTP, MPI

6Y0 920 883 M a L - jsou s PP bez spodní řady kontrolek
6Y0 920 873 M a L - jsou s PP se spodní řadou kontrolek
6Y0 920 843 M a L - jsou s maxidotem
6Y0 920 863 M a L - jsou bez PP a bez spodní řady kontrolek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, motorpower napsal:

Přijeď a dodělám...

Díky za nabídku, částečně ji možná využiju (PIN, km), nicméně HW bych si rád sehnal/instaloval sám -_-

 

Wirer : Zrovna tuhle tabulku jsem měl na mysli pár příspěvků zpět, můj problém neřeší - podle čísel z ní mi vyjíždějí všude jen face budíky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...