Přejít na obsah

Hukot od předního kola


WildV6

Doporučené příspěvky

No takze budu mit dalsi bezesnou noc, lozisko vymeneno a co hluk? Jeste snad horsi, ze pry uz je to huceni jen od pneumatik??? Jsem lehci o 14tis. a ten hluk je uz i pri 80km/h! Zitra reklamace, no co mi povi? Ze bude potreba i druhy?  No to jako neeee, vyplaznout dalsich 6tis? Jen co jsem sedla do auta tak mi zacala delat divny zvuky klima, jako by se pridirala vrtulka ci co, nevim, uz zacinam bt paranoidni, uz to na Jarov nedam! Jen nevim na co mam narok? Vrateji mi penize za praci? Kdyz mi vymenili spatny kus??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, KatySupII napsal:

No takze budu mit dalsi bezesnou noc, lozisko vymeneno a co hluk? Jeste snad horsi, ze pry uz je to huceni jen od pneumatik??? Jsem lehci o 14tis. a ten hluk je uz i pri 80km/h! Zitra reklamace, no co mi povi? Ze bude potreba i druhy?  No to jako neeee, vyplaznout dalsich 6tis? Jen co jsem sedla do auta tak mi zacala delat divny zvuky klima, jako by se pridirala vrtulka ci co, nevim, uz zacinam bt paranoidni, uz to na Jarov nedam! Jen nevim na co mam narok? Vrateji mi penize za praci? Kdyz mi vymenili spatny kus?? 

 

pokud je nové ložisko špatný, tak ti ho v rámci reklamace vymění za nové a to na jejich náklady. Pokud je ložisko ok a chyba je někde jinde, tak už je to složitější. V tom případě záleží, na co byla objednávka "odstranění hučení", nebo "výměna ložiska"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikala jsem jim o  prerusovanem huceni pri rychlosti 100-120km/h, ze si myslim, ze by to mohlo byt loziskem. Nejdriv ze nic neslysi, ze jsou loziska v poradku, tak jsem jim rekla ze to dela po zahrati tak to dalsi den znova projeli a ze uz to slyseli take, ze to bude urcite levym loziskem. Pry zavada odstranena, no neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KatySupII: psala jsi, že cena měla být 5000,- ložisko a 2200,- práce, co to, že celková suma byla 14000,-?

Autorizovaný servis má sice zavedené standardy, které musí dodržovat, ale není bohužel zárukou 100% kvality personálu. Pak jsou i normy k ničemu.

Je samozřejmě důležité, co je zapsáno v předávacím protokolu jako sdělená závada. Od toho se následně může odvíjet případná reklamace. Bohužel mi přijde, že v autorizovaných servisech jsou velmi často pouze "meniči", kteří dostanou jasný úkol a nad jeho rámec se nehne ani brvou.
Můj vůz prý také zkoušeli a žádné hučení od ložisek neslyšeli ... posléze jsem se při rozhovoru s mechanikem dozvěděl (možná omylem), že mnou uvedený problém při dané rychlosti nasimulovali na zdviži ("rozjeli" vozidlo na danou rychlost). Tudíž ložiska nebyla pod zátěží vozu.

Reklamoval bych být Tebou v daném servisu dokud to nevyřeší. Obnáší to však velmi pevné nervy.

I když jsem si nechal měnit ložiska u známého a zakoupil nejdražší náhradní díl označený jako "prvovýroba", tak mě obě ložiska vyšla na 4200,- Kč i s dopravou a práce na 1000,- Kč. Výměna proběhla zhruba před 2 lety a mám stále klid.

Přeji pevné nervy a vůli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...