Přejít na obsah

Zadní LED světla


Lukajs007

Doporučené příspěvky

Koty, sice OT (moje) ale "vědět jak" má velmi vysokou cenu. Já vím, že tohle je "klub zoufalců vlastnících výrobek VW" ale když už jsme sem jednou vlezli....že jo.  Já jsem dal kazachovi jednu informaci a on ji prodal za 600 USD, které momentálně potřeboval. A kardiocentrum v Karagandě mi zústalo dlužno 30.000 Euro, protože už mne nepotřebovali... proč taky. Už je nikdy (do příštího velkého problému neuvidím a ani neuslyším-jenže kdo si počká , ten se dočká :-) Berte to tu trochu s humrem .... když jde jen o světla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koty, sice OT (moje) ale "vědět jak" má velmi vysokou cenu. Já vím, že tohle je "klub zoufalců vlastnících výrobek VW" ale když už jsme sem jednou vlezli....že jo.  Já jsem dal kazachovi jednu informaci a on ji prodal za 600 USD, které momentálně potřeboval. A kardiocentrum v Karagandě mi zústalo dlužno 30.000 Euro, protože už mne nepotřebovali... proč taky. Už je nikdy (do příštího velkého problému neuvidím a ani neuslyším-jenže kdo si počká , ten se dočká :-) Berte to tu trochu s humrem .... když jde jen o světla....

Vím že know how je dnes hodně cené ale v tomto případě? Myslíž že fórum je od toho aby si uživatelé radili a pomáhali si. Nikoliv aby jsme věděli že v republice je pár lidí, kteří toho umí hodně. Chápu, že když budu chtít vyměnit manuální klimatizaci za automatickou nebudu si psát o návod. Mám originální kabel a nebudu dávat dost peněz za to že ví kam kliknout. Je to můj názor a některým, kterých by se to mohlo doktnout se omlouvám. Prostě chci něco dokázat sám a ne za to platit a spoléhat se na ostatní.

BTW: teď řeším výměnu jedné části na vozidle, na kterou si netroufám tak za tu klidně zaplatím šikovnému člověku, zase takový šetřílek nejsem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokázat sám znamená pro mě to vymyslet sám. Tak hurá do toho. Někdo tu nedávno chtěl postup jak nastavit mlhovky při dálkových....a nakonec neměl ani tu slušnost poděkovat.

 

Jeho žádost:

http://forum.skodahome.cz/topic/126882-co-a-jak-lze-na-oiii-dokódovat-vcds/?p=1958653

 

Má odpověď:

http://forum.skodahome.cz/topic/126882-co-a-jak-lze-na-oiii-dokódovat-vcds/?p=1958862

 

Ať si každý udělá názor sám.

 

ODIS samozřejmě toto umožnuje(vlastní diagnostikou), ale je to o řád složitější než pomocí VCDS a nikde na to není oficiální postup.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotka na adrese 09

 

security login: 31347

 

Adaptace:

Leuchte23SL HLC10-Lasttyp 23,32 - allgemeine LED bis 12W
Leuchte23SL HLC10-Dimmwert AB 23,100
Leuchte23SL HLC10-Dimmwert CD 23,100

 

Leuchte24SL HRA65-Lasttyp 24,32 - allgemeine LED bis 12W
Leuchte24SL HRA65-Dimmwert AB 24,100
Leuchte24SL HRA65-Dimmwert CD 24,100

 

Leuchte20BR LA71-Lasttyp 20,34 - LED Bremsleuchten
Leuchte20BR LA71-Lichtfunktion C 20,not active
Leuchte20BR LA71-Lichtfunktion D 20,not active
Leuchte20BR LA71-Dimmwert CD 20,0
Leuchte20BR LA71-Dimmwert EF 20,0

 

Leuchte21BR RC8-Lasttyp 21,34 - LED Bremsleuchten
Leuchte21BR RC8-Lichtfunktion C 21,not active
Leuchte21BR RC8-Lichtfunktion D 21,not active
Leuchte21BR RC8-Dimmwert CD 21,0
Leuchte21BR RC8-Dimmwert EF 21,0

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ještě nutné dodat novou patici, krytky + raději i to nové pěnové těsnění(jen z toho důvodu, že to je jediná věc, která brání zatečení vody do auta).

 

To je ještě 1500,-

 

Seznam dílů:

N   105 496 03 - 2x šroub

5E5 945 257 A - 1x nosič žárovek vlevo

5E5 945 258 A - 1x nosič žárovek vpravo

5E5 945 191 - 2x těsnění

5E5 945 311 - 1x kryt vlevo

5E5 945 312 - 1x kryt vpravo

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chtěl bych se zeptat, zda nepřijdu o záruku, když si nechám LED světla namontovat jinde než v autorizovaném servisu? Případně až bych již s namontovanými ledkami do autorizovaného servisu na prohlídku přijel, nebudou mít nějaké kecy? Díky za odpověď

Editováno: , autor: Allister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...