Přejít na obsah

Zadní LED světla


Lukajs007

Doporučené příspěvky

co tu prdíš...:-) no jo ale to byl Sup určitě za zenitem a bylo jich mraky v bazaru nebo i střelenejch...ikdyž je oIII už nějaký rok na silnici tak ty světla dlouho nikdo chtít nebude, není důvod skoro. Každej bude chtít led, po těchto neštěkne ani pes. Když se prodaj o to líp...

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tu prdíš...:-) no jo ale to byl Sup určitě za zenitem a bylo jich mraky v bazaru nebo i střelenejch...ikdyž je oIII už nějaký rok na silnici tak ty světla dlouho nikdo chtít nebude, není důvod skoro. Každej bude chtít led, po těchto neštěkne ani pes. Když se prodaj o to líp...

máš pravdu, je to pár měsíců....ale nevidím v tom žádnej rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím odborníci, kúpil som zadné led svetlá aj som ich nakódoval podľa návodu z ruského fóra: https://www.drive2.ru/l/4482351/?page=0
Problém je však ten že mám pocit že to nesvieti tak ako má , nepíše žiadnu chybu ani nič podobné , funkčnosť je v poriadku. Ale zdá sa mi že svietia tlmene (na jedno vlákno) hmlovky viď. priložená foto , je to normálne ?
Auto mám zhruba pol mesiaca , zatiaľ sa mi podarilo nakódovať všetko čo som chcel HHC , Led osv. špz , sklopenie zrkadla pri spiatočke , atď. ale tu neviem kde som urobil chybu , pri zapnutí hmloviek svieti tak ako má...

Ďakujem vám všetkým za rady.

 

IMG_20150514_200021.jpg

 

 

PSX_20150514_202919.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre odpoviem si sám , prišiel som na to že pri Leuchte26NSL LA72-Lichtfunktion C 26 a Leuchte27NSL RC6-Lichtfunktion C 27 je to defaultne nastavené ako parklicht...allgemein atď (presne si nespomeniem), stačilo zmeniť hodnotu na not active a funguje všetko tak ako má , viď priložená foto. Dúfam že to aspoň raz niekomu pomôže.

 

PSX_20150515_211107.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Bohužel Ti nechali svítit brzdová světla...malá chyba se vloudila.

Řešení:

(10)-Leuchte21BR RC8-Dimmwert CD 21,0

(14)-Leuchte21BR RC8-Dimmwert EF 21,0

(10)-Leuchte22BR MA57-Dimmwert CD 22,0

(14)-Leuchte22BR MA57-Dimmwert EF 22,0

 

Ještě mi přijde, že dole svítí i mlhové světlo za těmi LEDkami, ale to si nejsem jist.
 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Potrebujem poradit.Kupil som O3 combi este je v zaruke.Nefungovalo tlacidlo odomknutia auta cudlik vedla start/stopu zamknut zamklo ale neodomklo.Tak som to dal do autorizaku opravit na zaruku.V servise zistili ze tlacitko je ok a tak naflashovali on line novy soft.Tlacidlo funguje ako ma ale zadne svetla svietia ako na prispevku vyssie cize led+brzda+hmlovka a samozrejme chybova hlaska na maxidote a bolere.Samozrejme to neriesili ze si to mam doriesit sam ze oni nevedia a nemozu.Tak som sa dozvedel ze zadne ledky su domontovane a ze niekto kto ich montoval pri adaptacii odstavil funkciu odomknutia.Otazka znie.Pouzit adaptaciu od ferda co je tu na stranke + tie kody co su k tym svetlam o nejaky prispevok vyssie.Dakujem za pripadne rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím

 

potrebujem poradiť , namontoval som si zadne led svetla a nakodoval podla návodu ktorý je na briskoda . Svetla mi fungujú jak máju ale signalizuje mi vypálená žiarovka koncové. svetlo láve a práve. Dakujem za radu  

Editováno: , autor: cossie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, cossie napsal:

Zdravím

 

potrebujem poradiť , namontoval som si zadne led svetla a nakodoval podla návodu ktorý je na briskoda . Svetla mi fungujú jak máju ale signalizuje mi vypálená žiarovka koncové. svetlo láve a práve. Dakujem za radu  

Už to samo zmizlo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Rád bych se s Vámi podělil o osobní zkušenost s LEDkama konkrétně osvětlení zpátečkových světel.

 

Obrázek se žárovkami ukazuje druhy, které jsem zkoušel. Koupil jsem obě na Wish. 

Levá žárovka v popisu demonstrovala "praktickou LED žárovku s 30W svítivostí". Pravá pak oznamovala "LED žárovku osvětlení zpátečky se svítivostí 100W". 

20170809_142134.jpg

 

 

Na fotce to sice není vidět tak dobře, ale vlevo na autě svítí ta 30W a vpravo 100W. Ta třicítka má světlo trochu dožluta a svítí mnohem lépe, než druhá, která má barvu do fialova. Ta 30W svítí dokonce mnohem líp, než klasická žárovka. Naopak ta fialová je dobrá tak na osvětlení k nočnímu stolku. :D

 

20170809_142114.jpg

 

 

Vzhledem k tomu, že jsem si nakódaval i akivní couvačky při otevřeném kufru, tak intenzitu u kufru jsem dal na 60% a při couvání na 100%. Je to padáda = u otevřeného kufru to nesvítí do xichtu a při couvání i něco vidím. :lol: Obě žárovky mě vyšly na 7 EUR i s dopravou a určitě si je koupím znovu do foroty. :kol-47:

 

PS: Kódovat je nebylo třeba. Tedy aspoň ne na FL. ;)

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se celkem nepozdávají na OIII FL v TOP LED zadních světlech dvě věci:

 

- ta zdcadlová clonka, která zvenčí kryje žárovku

- v horní části uvnitř té paraboly je díra jak do světa, takže to bohužel taky ubírá svítivosti lampy obecně...

 

Zajímalo mě, jestli má nějaký zásadní vliv ten kužel ve srovnání s ledkami osazenými přímo na plášti žárovky. :D Bez pochyby na to budou mít vliv ledky samotné, ale tím pádem, když jsou dobré, není jich třeba tolik. Uvidíme, jak dlouho vydrží. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...