Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, vyměnil jsem klasické žárovky za ledky ale mám teď chybové hlášení i přes to, že ledky mají CAMBUS, když jse mto tu pročítal, tak to údajně bude dělat se všema ledkama bez úpravy diagnostiky. Stačí jen nechat nakodovat diagnostiku nebo si musím i koupit

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/led-osvetleni-registracni-znacky-000052110x

jak tady ty originální ledky svítí?

 

případně je zde někdo v Opavska kdo by mi to nakódoval?

Editováno: , autor: Zodiaque1
neaktuálnost příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

I já se přidám a souhlasím; originální (tedy na Rapid 2012-15) Škoda ledky RZ js koupil v únoru 2016 přímo v autosalonu Škoda (viz příspěvek také na str. 3), kódoval mi to Ferda25.

Hmm, na Škoda E shop  je dokonce mají pořád za stejnou cenu 134,- za kus.

WP_20160207_004.jpg

Editováno: , autor: stan - pilot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trocha te uz 5-lete historie s LED osvetlenim SPZ zde. Zajimava hlavne tehdejsi cena originalniho VW dilu ;)

 

BTW, jen pro uplnost pro ty, kdo to nevedi, ale pod cislem dilu 000 052 110 se skryvaji puvodni LED svetylka se 2x LED, ve vyrobe se ale uz montuje novejsi (a asi levnejsi) provedeni s 1x LED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to někoho zajímalo, pořídil jsem na svou O3 toto osvětlení RZ.

https://www.aliexpress.com/item/24-SMD-LED-Number-License-Plate-Light-Fit-for-SKODA-Octavia-3-Superb-B6-Combi-Rapid/32810489386.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.mK675f

Vypadá to hezky, je pravda, že svítí docela intenzivně, ale neháže to žádnou chybu, netřeba kódovat. Zhruba po měsíci fungování spokojenost. Otázka je při těch cenách na naších eshopech, jestli to má smysl :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaP86

Vidim ze tam mas k tomu led svetlu roznu "bizuteriu". Ja len prikladam odkaz na foto ked mi v SPZ zhorela ledka z ciny este v Octavii II. Ten smrad zo spaleniny bolo citit straaasne dlho. Dobre ze to takto dopadlo... mohlo aj horsie.

https://forum.skodahome.cz/topic/58286-led-osvětlení-rztky/?do=findComment&comment=1923775

 

Editováno: , autor: sato1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malá poznámka, pokud to budeš chtít objednat jako náhradní díl, tak je cena stále stejná....tj. podle toho čísla co je přímo na těch LED světýlkách.

 

Ten samý díl prodává ta samá firma jednou za 135,- a pak za 950,-. Díl musí naskladnit od stejného výrobce a prodej pod cenou kupní není v ČR možný. To jen pro představu cenotvorby ala Škoda Auto a.s.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...