Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Ja to poptaval v autorizaku v Chrudimi a cenova nabidka na praci cinila 1500,-Kc...diky nechci[emoji51]

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk


Špatně jsem se vyjádřil,cena byla za práci i diagnostiku,bez materiálu. Jo,prehodim to sam,to není problém,jen jsem nebedel,koho poptat na tu diagnostiku. Diky za tip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, možná hloupý dotaz, ale pokud mám auto v záruce a budu chtít si sám vyměnit světlo za led a někdo by mi to dokodoval, tak v ŠA servise na prohlídce vozu nikdo nic nepozná nebo s tím bude problém? Máte s tím zkušenost? Podle mě by to neměl být problém. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, sNT napsal:

Ahoj, možná hloupý dotaz, ale pokud mám auto v záruce a budu chtít si sám vyměnit světlo za led a někdo by mi to dokodoval, tak v ŠA servise na prohlídce vozu nikdo nic nepozná nebo s tím bude problém? Máte s tím zkušenost? Podle mě by to neměl být problém. Díky.

Nikdo nic nepozná ani nebude hledat - mám to tak stejně a žádný problém. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
před 3 hodinami, misor1994 napsal:

Idem menit, ale nemeral som. Pozrel som si, aka je alternativa k mojmu osvetleniu a objednal som. Zatial lezia doma. Su to led svetla urcene pre rapid a superb 2. Na skoda dieloch je aj mini diskusia

Ja to chci davat na Octavii 2, tam jsou lampicky jeste na sroubky, ale protoze to tam mam poskozeno od autorizovaneho servisu... Kdyby se nekomu chtelo to pri vyndavani zmerit(ty dva hlavni rozmery) Budu vdecny, ty vystupky atd si uz prizpusobim :)IMAG4365.thumb.jpg.25263d8f1b5e0440e59dee70acf48228.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, pročítal jsem to tu, protože mi praskla jedna žárovka (origo) jel jsem pro ní do Auto Kelly a tam mi řekli, že nemají a že si mám objednat z Aliexpressu nějaké s odporem, že prý to bude ok. Objednal jsem tedy, zapojil. Svítí krásně ale chybu to hlásí furt.

 

Nemám problém koupit origo viz. https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/led-osvetleni-registracni-znacky-000052110x

Bohužel nemám moc dobré zkušenosti ani s jedním autorizákem co tady v Jihlavě máme. Zkusím se zeptat, kolik by za to chtěli, ale naposledy se mi ten jeden ani nedokázal připojit na diagnostiku, takže spíš pochybuji, že to zvládnou.

 

Je tu někdo z okolí Jihlavy, kdo dělá kódování aut?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...