Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Měl jsem to tímto způsobem řešené na OII a nedoporučuji, CANBUS žárovky nejsou extra levné a jejich životnost žádná sláva. Doporučuji koupit celá LED světla z VW (cena okolo 700Kč).

Za tu cenu mam viac ako 6ks CREE sulfidiek, ktore v dnesnej dobe uz vydrzia a samozrejme aj ich svietivost je niekde inde :)

Ale tak kto si potrpi na tie originaly, ktorych creva su aj tak z ciny (a nikto nevie akej kvality), tak nech si priplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, cca 14 dní vlastním vůz Škoda Octavia III, žluté osvětlení SPZ v kombinaci s led světly se mi hodně nelíbilo, tak jsem si koupil Led žárovky T10 s Canbus. Žárovky svítí, se světlem jsem spokojen, ale hlásí mi to chybu osvětlení SPZ. Můžete mi někdo říct, zda se ta chyba dá nějak navždy vymazat, nebo budu muset dát odpory před ty žárovky a nebo je chyba v žárovkách? Děkuji

Editováno: , autor: kysa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

MEGA POWER LED vs Original LED svitilny pro SPZ od VW

Rad bych prispel osobni zkusenosti s LED pro SPZ. Ferda25 mi doporucil origo Skoda LED komplet svitilny za super cenu primo ze Skodovky a musim rict, ze jsou super. (Cislo dilu v shopu 000052110 cena 133czkx2). Sviti decentne a jsou schvalene pro provoz. Verim i v jejich delsi zivotnost. Mam zkusenost take s MEGA POWER LED z ruznych tuning shopu a ta je velmi spatna. Jednak sviti jak prase (hodne intenzivne) a verim, ze muzou az obtezovat ridice za mnou oslnenim (po umyti auta na me nekteri ridici v noci problikavali). Navic po prvni zime do jedne zatekla voda, svetlo zhnedlo, a ve druhe svitilne vypadly dve rady diod!!! Cena MEGA POWER LED je navic ve srovnani s origo VW svitilnami trojnasobna. Shrnuto, MPL jsou nekvalitni, drahe, moc sviti, nevydrzi a nejsou homologovane. - tzn. od MEGA POWER LED pro SPZ ruce pryc!!! (Netyka se MEGA POWER LED pro zpetne zrcatko, tam jsem zatim spokojen)

Ferdovi25 diky za radu.

Robert

Editováno: , autor: Robert1010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...