Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


Lucasse

Doporučené příspěvky

Ahojte, kúpil som si led originál do ŠPZ cez obautodily a zaniesol do ŠA nech mi to hlásenie zrušia. Poslali ma do .... Pretože sú to originál na superb, Yeti. Je možné to nejako nakodovat na OIII v okolo Trnavy alebo BA ?

Tam bol skor problem,ze si to nekupil u nich :kol-28:

Ja som kupil,ale nemali cas na kodovanie,tak mi to robil Igor z BA aj s dalsou desiatkou vychytavok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

sice off topic, ale dovolím si na to reagovat názvem filmu: Ještě větší blbec než jsme doufali. a u servisu bych to lehce změnil a ještě horší než jsme čekali.

 

 

Obecně čekám na servis, který by mě překvapil a řekl bych klobouk dolů před tím jaké mají mechaniky...... :-D 

 

V neznačce je to tragedie a kdo bude dělat ve značce? Učni a kluci kteří nemají odvahu na to otevřít si vlastní servis, protože když jsou opravdu šikovní tak si na sebe vydělají podstatně víc..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

myslím , že myslel spíš  ten VCDS klon, což chápu že není žádná sláva....spíš nechápu, proč když dneska, když se dá koupit už vrácenej kabel s podporou (jak oni píší repesovaný) od někoho kdo si místo něj pořídil HEX V2 nebo NET viz http://www.pc-autodiagnostika.cz/zbozi/repasovany-propojovaci-kabel-hex-can  za docela přijatelnou cenu, proč ještě někdo kupuje klon.......tahle cena už nikoho kdo má na koupi  O3 myslim nepoloží...sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim, před tim, než jsem si koupil originál (tenkrát ještě za plnou cenu) jsem klonů několik vlastnil a dovolím si tvrdit že to co jsem u Svobody koupil pro kamaráda je originál.

Podle mých informací, jsou to kabely co lidi vrátí na výměnu za HEX V2 , kabel nesl i známky používání. Že není na auta od 2017 výš si každý přečte, proto se tady dělá ta výměna....oproti klonu má ale výhodu podpory, funkčnosti + potřebuje li někdo i podpory a zase taková darda to není.

Tady u nás je to zcela normální, ale třeba na německých fórech když bys přiznal, že klon vlastníš tak tě všichni pošlou do někam.

Jasně, že je hodně lidí co ti nastaví co potřebuješ, ale když kabel máš a k tomu internet, pomůže ti mnoho lidí i na dálku přes teamviewer + máš přehled  o tom co máš za závady než jedeš někam na garančku atd.

Jinak nastavit LEDky v SPZ není nijak těžký, až budeš potřebovat, rád pomůžu...kup si ty origo 000052110, mám je jak ve F3 tak i O3....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 2014 určitě na to stačí i VCDS ve verzi 12.12
 
nicméně bych raději doporučoval svěřit nastavování obdorníkům, je jich tu dost a za cenu kabelu ti nastaví i hodiny s vodotryskem a samosvor na třerí nápravě...
 
než si něco poku*vit samouctvím a pokusnictvím, raději ten vodotrysk....


Mentalne zdravy clovek si spravi zalohu a potom sa nemusi niekam yebat za "odbornikom"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...