Přejít na obsah

LED osvětlení SPZ


Lucasse

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jiná možnost byla koupit si to sám a zajet do Brna, kde je nejblíž někdo, kdo mi to může nakódovat.. To by bylo cca:

- 350 Kč světla

- 100 Kč min. symbolicky za kódování

- 300 Kč cesta do Brna a zpět.

Takže bych ušetřil 250,- Kč.. Takhle jsem si alespoň nemusel sám nic montovat, nikoho jsem nenaháněl na kódování a naopak jsem si za 20 minut čekání vypil kafe v ceně, prohlídl novou Octaviu 4 a ušetřil čas za ježdění někam ;-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravím všechny. Na potřetí snad správně.. Prolezl jsem celé vlákno a nikde jsem tuto zmíňku nenašel, tudíž se ptám.

 

Vlastním Škodu Octavii 3 1.6 TDI 77 kW model 2014. Zakoupil jsem originální LED do RZ 000 052 110. Teď na autě mám originály co tam byly 5N0943021A. Vyměnil jsem tyto za nové. Přes diagnostiku VCDS jsem udělal viz níže. Mám repasovaný origo kabel HEX-CAN.

 

Aktivace osvětlení LED na SPZ

Jednotka 09 (Cent.Elect) - 16. Security (313

47) - 10. Adaptation

- (1) -Leuchte25KZL HA59-Lasttyp 25, 18-2*5W změníme na 43-allgemeine LED

- (6)-Leuchte25KZL HA59-Dimmwert AB 25, 100 změníme na 127

 

Bohužel vozidlo i nadále hází chybu na osvětlení spz. Nevíte kde je problém? Zkoušel jsem i najít v dlouhém kódování studené svícení LED v bitu 18 či v bitu 17, ale bohužel tuto variantu tam nemám.

 

Už mě docházejí nápady. Už jen chybí RZ a auto bude komplet v LED. 

 

Díky všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil, nakódoval a abych nemusel odpojovat baterii tak nechám auto "spát". Odpoledne, když to stihnu, se na to podívám a zkusím, jak se povedlo a zda hází chybu. Předchozí chybu osvětlení spz jsem vymazal. Děkuji za radu a podám informaci jak to dopadlo.

 

 

Edit: 28.01.2023 16:25 auto již nehází chybu, nastartoval jsem ho a chyba nevyskočila, děkuji moc za radu

Editováno: , autor: David6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...