Přejít na obsah

Brzdové kotouče na přední nápravě


BlackJoe

Doporučené příspěvky

Mám osobne FERODO a som celkom spokojný, ale na budúce pojdem do ATE doporučuje mi ich moj mechanik, že ma snimi dobré skúsenosti. Pozor na napodobeniny, upozornil ma mechanik, že sa často predávaju napodobeniny ATE a je to ťažko poznať vedšinou vás na to upozorní nízka cena. Originál sada kotúče a doštičky stoja cca 2000-2500kč. :feve:

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨V etce píšou na všechny fabie tvojeho r.v. 2004 poznámku ,že jestli máš třmen FSIII nebo Lucas, pak je to rozdílný pro Lucas -kotouč větraný 288/25mm , pro FSIII-kotouč větraný-256/22mm, pokud máš typ fabie ARV,AQV ( typ motoru)- větraný kotouč-239/18mm.

Radši si počkej na další rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, viete mi niekdo poradit, aky rozmer kotuca mam pouzit na 1,4 tdi, 11/2004? Priemer 256 mm, 239 mm alebo 288 mm. Na strankach www.bremse.de su vsetky tri ako tie spravne.

Vopred dakujem

Nezbude ti než to změřit, nebo pořádně omrknout brzdiče, jak píše Casy, můžeš tam mít tři typy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jaká je průměrná cena těch brdových kotoučů FERODO o kterých jste se tady zminovali? Před 4tis. km jsem si nechal měnit komplet brzdy kotouče + destičky + zadní bubnové obložení a platil jsem celkem 6000,-kč, mechanik který mi to dělal tak mi říkal že mi tam dal nějaké lepší kotouče, je to od otce dobrý známý a určitě to není žádný fušer, ale začal mi při brždění vybrovat volant a autorizovaném servise mi řekli že to je používáním neoriginálních kotoučů. Mechanik jsi už nepamatuje jaké mi tam dal kotouče, denně mu projde dílnou 10 aut a nemůže si pamatovat vše. Musím taky podotknout že určitě kola nedostaly žádný náraz atd který by mohl zdeformovat kotouče. Jaké jsou postupy nebo co mám udělat aby mi volant nevybroval. Mám koupit nové kotouče a vyměnit? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapi, tak bych potreboval vymenit predni kotouce u SKODA FABIA 1.4 MPI, 1397ccm,68HP z r.v 2001 (kupoval jsme novou na leasing 07/2001). V katalogach uvadi vsichni prumer kotoucu 252mm a sirka 22mm na muj typ vozu. Ja mam ale original na aute od nakupu 270mm, osobne jsem to meril a videl. Jak to a co to je?Co mam teda koupit?A dalsi dotaz je jakyho vyrobce zvolit v pomeru kvalita/vydrz/cena a jake brzdove desticky k tomu. Dekuji za odpovedi

O vikendu prilozim foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám kotouče i desky Ferodo a spokojenost - brzdí to solidně a ještě než jsem dal větší brzdy, tak mi klasický 256ky vydržely 130t km a ještě by něco daly....zadky jsem měnil ve 110tkm - opět komplet Ferodo a za cca 50tkm jsou stále jak nový....zrovna u fabek je ferodo OK, třebas u OI 280mm předky se celkem kroutí co vím...když už nešetřit, tak vzít Zimmermany ;)

No já bych na Feroda moc nepřísahal protože jsem je na autě měl najel 5000km a šli do kytek zkroutili se jak mrchy a dohadování na reklamaci to bylo na prášky ,3 měsice to trvalo samozřejmě jsem musel hned koupit nové a dát je tam přeci se nebudu na auto jen dívat.takže ferodo už neeeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych se zeptat zkušeného mechanika, když už jsme u těch kotoučů, zda se dá zjistit konkrétně typ brzdového kotouče jen tak od pohledu, aniž bych musel kotouč jakkoli demontovat. Můj mechanik mi totiž nedávno přední kotouče měnil. Tvrdil mi, že dával originální ATE. Vyfakturoval mi cenu 2200,- kč jen za brz. kotouče (cca 1100,- za jeden) Zarazila mne však "snad cena" napsaná přímo na kotouči 599,- Kč. Zajímalo by mne tedy, zda-li je možné, že by mě mechanik natáhnul nebo číslo 599 je pouze nějaké označení. Budu rád za každý názor.

post-52062-1279897740,3728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na svou F1 MR2005 combi 1,2HTP 47KW nasadil BREMBO MAX kotouče s frézovanými drážkami a Brembo destičky (Pagid) a je to super.... o maličko učinnější a tepelně odolnější než originál VW co bylo na autě, ( kotouče ATE a desky Pagid s logy VW)

Jinak Starline je obyčejný za super peníze životnost cca 10tis... a kroutí se kotouče.

Ferodo bezvadný v kompletu deska + kotouč

TRW (lucas) je také patří mezi špičku jen občas problém s ,,pískáním,,

ATE kvatita pro originál jen POWER DISC zklamalo,

Zimermann to je extra třída...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ľudia!

Prečital som veľa po nete o brzdach.Vahal som medzi ATE s dražkou,originálom a včera sa mi k tomu prihodili zimmerman-y....

V autokelly su ceny:ATE-1500 kc kus,Original-1320kc kus-plus minus drobne,zimmermana nemaju...

tak som volal do akušatu...tam mi dali ponuku-original-80eur-cca 2000kc a na zimmerman-y 54eur,alebo 44 nebolo mu rozumiet-takze podobna ceny ako original kotu v autokelly...ten rozdiel v originale sa mi nepozdava a co sa ATE tyka nasiel som aj za 1250kc,ale kopec ludi vypisuje ze to mozu byt napodobeniny...plus je to zinternetoveho obchodu,takze keby aj su a uz ich mam doma som v prdeli... takze som volil zimmerman...uz su objednane,teraz uz mam len jeden problem,ake platničky?

poradite niekto?-ferodo ds performance su mimo mna...

diky s pozdravom david

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat zkušeného mechanika, když už jsme u těch kotoučů, zda se dá zjistit konkrétně typ brzdového kotouče jen tak od pohledu, aniž bych musel kotouč jakkoli demontovat. Můj mechanik mi totiž nedávno přední kotouče měnil. Tvrdil mi, že dával originální ATE. Vyfakturoval mi cenu 2200,- kč jen za brz. kotouče (cca 1100,- za jeden) Zarazila mne však "snad cena" napsaná přímo na kotouči 599,- Kč. Zajímalo by mne tedy, zda-li je možné, že by mě mechanik natáhnul nebo číslo 599 je pouze nějaké označení. Budu rád za každý názor.

hm.. tak se to asi zjistit nedá.... :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat zkušeného mechanika, když už jsme u těch kotoučů, zda se dá zjistit konkrétně typ brzdového kotouče jen tak od pohledu, aniž bych musel kotouč jakkoli demontovat. Můj mechanik mi totiž nedávno přední kotouče měnil. Tvrdil mi, že dával originální ATE. Vyfakturoval mi cenu 2200,- kč jen za brz. kotouče (cca 1100,- za jeden) Zarazila mne však "snad cena" napsaná přímo na kotouči 599,- Kč. Zajímalo by mne tedy, zda-li je možné, že by mě mechanik natáhnul nebo číslo 599 je pouze nějaké označení. Budu rád za každý názor.

Troufám si říci,že to bude orig. ŠKODA (ATE) na ,,malém průměru,, má originál vyražené číslo 1JOXXXXXX a min. šířku mm je to ta část mezi třecí plochou a prolisem pro kolové šrouby.

Pro zajímavost jaké tam máš dané destičky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...