Přejít na obsah

Střešní nosič OIII Combi - Hagusy


lubomir-14

Doporučené příspěvky

Přesně tak, už od dob Felicie se hagusy montuji zevnitř... tedy ne levná záležitost takový rozmar a určité bych to svěřil raději servisu.... nedivil bych se, kdyby se jim do toho nechtělo s vymluou, ze to nejde nebo tak něco...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když Tě tak hrozně zajímá důvod , je to změna barvy .... A na dvojkové Octavii přece každý ví ,že se daly vyměnit z venku .... takže jestli si do teď jezdil felicii tak to chápu.

Jinak jsem se bál toho , že je to jenom zevnitř ...

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď tak laskav a sklidni se..., mýlíš se, mě to tak hrozně nezajímá, jen jsem to trochu nepochopil.... a jak vidíš tak to každá neví, protože by ti už každý odpověděl... ale je vidět že jsi nejchytřejší a víš to nejlíp, tak nechápu tvůj dotaz a už vůbec to, že se bojíš.., nicméně určitě není nic jednoduššího, než se zeptat ve svém servise...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď tak laskav a sklidni se..., mýlíš se, mě to tak hrozně nezajímá, jen jsem to trochu nepochopil.... a jak vidíš tak to každá neví, protože by ti už každý odpověděl... ale je vidět že jsi nejchytřejší a víš to nejlíp, tak nechápu tvůj dotaz a už vůbec to, že se bojíš.., nicméně určitě není nic jednoduššího, než se zeptat ve svém servise...

Už od doby OII se originální hagusy montují zvenku - tudíž i demontáž originálů se provádí zvenku (dokonce to lze najít zde na foru). 

lubomire - obrázek je z Etky, nenech se zmýlit siluetou Superbu - je to skutečně pro OIII. A necituj přímo předcházející příspěvek, je to v rozporu s pravidly fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abychom si rozuměli, je to na O III -  viz nahoře - říjen = OCT = Octavia - to tak překládá Chome a že tam má ŠA obrázek ze Superba je jen detajl, mají tam víc takových nesedících obrázků v online etce

 

tedy shrnutí, je to obrázet z etky a týká se Octavie III combi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Už od doby OII se originální hagusy montují zvenku - tudíž i demontáž originálů se provádí zvenku (dokonce to lze najít zde na foru). 

Ok, beru, nejsem vševědoucí.... nicméně nemáš asi úplně pravdu, díval jsem se na návody a pokud se montují, je třeba montovat i zevnitř!, něco jiného je pokud už tam byly a šlo o demontáž, ano četl jsem zde na fóru, na O II se kradly, tedy demontáž z venku....

 

u O III to opravdu ale vypadá jen na tu montáž i demontáž zevnitř....

 

mimochodem i na Felicii byla nalisovávací matka jako je u O II

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Výměna hagusů u OIII rozho zevnitř,ale stropnice dolů nemusí. spíše je třeba trochu šikovnosti a ohebné nářadíčko.

V podstatě jdou dolů všechny sloupky A,B,C,D..přední madla,stínítka. Dost mě překvapilo,že madla i stínítka,nejsou šroubovaná,ale jen na ocelových klapkách. z hagusů koukají závity,matice pod tapecem. Když si s tím vyhraješ,počítej tak cca 3 hoďky,je to na tvé šikovnosti  :kol-28:.  Držím palce :kol-47:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

jen tu přísavnou magnetku, kamoš na tom vozí dvoje lyže a dva snowbordy a jezdí s tím klidně 150 - moc jsem tomu napřed nevěřil, ale fakt je to spolehlivé a ani to neškrábe ani nedeformuje střechu, ani nedělá za jízdy hluk... chce to aby měl velkou styčnou plochu a jsou i zamykatelné ...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,může mě někdo poradit(vím,že je to čistě na mě)s tou barvou? Jsem z toho hotový jak se nemůžu rozhodnout. Když to vidím na starších autech tak je to takový divný.Potřeboval bych to vidět na živo,ale těch aut je tak strašně málo.Mám objednanou stříbrnou eleganci,Do škodovek sem volal a mají na autosalonu jenom s černýma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,furt se nemůžu rozhodnout jakou barvu.To je hrozný,zajímavý že všechno ostatní jsem věděl hned.Poradˇ te zoufalci.Auto bude stříbrný a nevím jestli ty hagusy stříbrný budou hezčí než černý.Myslím na stříbrný barvě.Nikde na autosaloně nejsou.Už mám jenom max. týden abych to mohl změnit. Děkuji, za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že "esteticky" budou vpohodě obě varianty.... kdybych měl vybírat, tak by se na to podíval přes peníze. Pokud ti není líto těch 5 tis.Kč (nebo kolik je příplatek za stříbrné) vem si je... pokud víš o lepším způsobu jak tyto ušetřené peníze využít, nech si černé, protože auto na "toto" rozhodně nejezdí a barevně je to ke stříbné lepší..  :kol-72:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...