Přejít na obsah

Odblokování obrazu za jízdy Columbus


Doporučené příspěvky

Zdravím,

jen otazečku bych měl.

Tato "aktualizace" upravi co? Zneni nastaveni ze si Columbus porad mysli ze jede auto 20km/h. Nebo upravi v columbusu to ze se obraz ma vypnout pri 200 km/h?

 

Nekde jsem cetl ze pokud se Columbus upravi prvnim zpusobem ze tedy si porad mysli ze jede auto 20km/h tak to muze udajne zpusobit poruchu převodovky DSG. Tak se mozna hloupe ptam, ale budu radsi za blbce nez pak resit problem s DSG.

 

Dekuju

 

BTW: eventualne slysel/cetl nekdo o tom take?

 

A jeste jeden blbej. Udajne ma fungovat nakej trojhmat na to ze obraz jde i za jizdy ale nesmi se pridat hlasitost zna to nekdo? 

Editováno: , autor: Cox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta aktualizace upravi to, ze odblokovani za jizdy je stale aktivni, pouze se posune hranice aktivace z 15 km/hod na cca 260 km/hod.. Zaroven ta aktualizace zpristupni servisni menu.

 

ted koukam do sveho DVD, je tam nastaveni

# Speed limit DVD/TV: 300km/h

 

takze pokud pojedes vic nez 300 km/h, tak se ti zablokuje :-D

Editováno: , autor: alfonsak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted koukam na to DVD od nik221 - to je nejake starsi DVD, ktere meni vice veci (aktivuje HDD, nastavi nejaky tuner, deaktivuje DAB atd)... Jde spise o zachranne DVD, kdyz se neco pokazi

 

pokud chcete, muzete si vypalit tohle ISO (staci na CD), to meni akorat dve veci - aktivuje servisni menu a meni hodnotu pro zakodovani obrazu na 300 km/h

cd.zip

Editováno: , autor: alfonsak
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, pokusil jsem se odblokovat obraz u columbusu u nového superbu, pomocí souborů od alfonsak se mi podařilo udělat to, že rádio napsalo, že bylo aktualizované, ale video ani servisní menu stále nefunguje. u souborů od nik221 mi rádio napsalo error při načítání dvd. 

Neměl by někdo nějaký nápad, jak to jinak odblokovat, nebo s tím mám zaject do nějakého servisu, kde mi to udělají?

un → cs
u
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

TO MCMichal: nerekl jsi kterej soubor si stahl a vypalil zda od nika nebo od alfonsaka.

Ja jsem stahnul od alfonsaka.

a postup  byl:

1)stahnout

2)rozipovat

3)ze souboru vytvorit ISO (ja programem PowerISO)

4)vypálit

5)nahrát do Kryštofa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to vypálit jako ISO soubor pak by to mělo fungovat.  Na netu si najdi prográmek co umí vypálit ISO soubory a je po problému.

Tady si vybereš:  http://technet.idnes.cz/vypalovaci-programy-zdarma-dp1-/software.aspx?c=A120725_143537_software_dvr

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předcházající příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2tomidami: chova se to, ze to nenaslo spravne CD - bud spatna mechanika nebo spatne vypalene

 

 

HLAVNE: vypalovat co nejmensi rychlosti (max. 2x, nejlepe 1x !!! ) a pripadne zkusit jina media (+R misto -R atd)...

 

PS: Napr. Audi MMI je na DVD media znacne hakliva.  Nez se mi povedlo vypalit DVD s mapama, tak jsem znicil cca 10 ruznych medii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

chlapi prosim o radu. stiahol som subor aj od alfonsak aj nik221, spravil som z toho iso cez power iso, napalil som to na dvd r+ a ani jedno mi z toho nechce zobrat. pri jednom mi vypise ze je chybny subor a mam vlozit swl. neviete mi poradit kde robim chybu? je to superb fl (mr2014).

 

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...