Přejít na obsah

Odblokování obrazu za jízdy Columbus


Doporučené příspěvky

Dakujem za dalsi pokus opat zaktualizovalo ale nic sa nedeje ... je este niekto s 2014 komu to nefunguje odblokovat? Vsimol som si neviem ci to robilo aj pred tym ze ked dam navigaciu tak mi hodi obraz zakazdym z velkej vysky a vzdy si musim prizoomnut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahojte, tak ja si myslím ze sme tu od toho aby sme si pomohli no nie? niekto je technicky zdatnejsi, iny nie ale preco sa nepodelit o skusenosti.

 

No a ako teda odblokujem ten moj columbúúús :) inak kto vie ci bude novy columb aj do supa ked davaju teraz novy do yeti.

 

Mi tak napadlo ci som si to odlokovanie nemohol nejak zablokovat ked som skusal postupne vsetky isa co tu boli na odblokovanie len som ich prehraval jeden za druhym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

ted koukam na to DVD od nik221 - to je nejake starsi DVD, ktere meni vice veci (aktivuje HDD, nastavi nejaky tuner, deaktivuje DAB atd)... Jde spise o zachranne DVD, kdyz se neco pokazi

 

pokud chcete, muzete si vypalit tohle ISO (staci na CD), to meni akorat dve veci - aktivuje servisni menu a meni hodnotu pro zakodovani obrazu na 300 km/h

Zkoušel jsem tento návod na Octávii 2 s DSG a funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny, je tu nějaká dobrá duše, za kterou bych se mohl zastavit (Praha a okolí) a odblokovala by mi za úplatu Columbuse v Superbu 2011? Minulý týden jsem ho přivezl a nějak na to nemám čas budu raději, když to udělá někdo povolanější, než jsem já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...