Přejít na obsah

Odblokování obrazu za jízdy Columbus


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim pani. Snad som tu spravne so svojim dotazom. 

Viete ma nakopnut pri tejto konfiguracii co tam mozem dat,aby ten obraz siel aj pocas jazdy a nemusel potom riesit kable.diagnostiku.navstevu servisu.

Delivery part number : 3T0035681B

HW Version : H26

SW Version : 6270

Nechcem skusat zbytocne rozne softy, a preto sa opytam skusenejsich priamo. Dakujem 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý den. Neměl by prosím někdo k zapůjčení přístupy na web - GPS Underground. Tady jsou linky mrtvé, na GPS Underground jsem se registroval, ale stále píše:

 

"Sorry, you are not authorized to view this page. Please try logging in or logging in as different user Login or send a message to the admin" 

 

Rád bych na Columbusu video za jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim, mam Surerba II, rv 3/09, Columbus 3T0 035 680 (bez pismene), zjisteno dle stitku na horni strane radia, skryte menu nemam povolene, takze blizssi info nezjistim, ale predpokladam ze je tam jeste puvodni SW i mapy, protoze to nezna ani 8 let starou dalnici. 

Shanim nekoho kdo by mi aktualizoval FW a odblokoval obraz za jizdy z olomouckeho nebo zlinskeho kraje (jsem z Přerova).

Pripadne jste mi mohli nekdo dat nejaky link na nejnovejsi FW (nekde jsem narazil na to ze tam muzu dat max.verzi  5274), ale zaroven bych si tim nejak zakodoval radio. Dale by me zajimalo, mam mapy V15 2018 WU, jestli muzou fungovat na puvodnim FW? Zatim jsem nemohl vyzkouset, vypalovacka nejak stavkuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Čaute!

 

Robil ešte niekto odblokovanie VIM na RNS 510 s HW H21 a softom 6270 cez DVD (CD) a podarilo sa mu to?

Prečítal som si tému, ale modelový rok Kolumba 2014 mal vraj problémy (neberiem do úvahy úpravu cez VCP).

Nerád by som bol, keby mi zmenilo farbu tlačidiel, ako tu niekto spomínal či vymazalo HDD.

Či bez formátu HDD sa nezaobídem? 

Chápem to, že tie DVD, čo tu chalani dali, boli upravené zo starších rádií a logicky tam boli farby tlačidiel iné ako na novších (laicky napísané).

 

Za prípadné odozvy Vám vopred Ďakujem 

 

s pozdravom fincik16

Editováno: , autor: fincik16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
V 23. 1. 2014 na 15:43, alfonsak napsal:

ted koukam na to DVD od nik221 - to je nejake starsi DVD, ktere meni vice veci (aktivuje HDD, nastavi nejaky tuner, deaktivuje DAB atd)... Jde spise o zachranne DVD, kdyz se neco pokazi

 

pokud chcete, muzete si vypalit tohle ISO (staci na CD), to meni akorat dve veci - aktivuje servisni menu a meni hodnotu pro zakodovani obrazu na 300 km/h

cd.zip 38 kB · 2 639 stažení

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2014 na 20:13, nik221 napsal:

Toto jsem stáhnul z škoda elektronická příručka, rozbal to a obsah vypal na DVD vlož do columbuse a je to. 

 

1, Zapnout zapalování 

2, Vložit DVD
3, Trojklik (viz. obrázek 111 )
4, Potvrdit aktualizaci (viz. obrázek 222 )
 
 

Z DVD ODBLOK OBRAZU.rar 3 MB · 3 331 stažení

post-78459-0-33737000-1390158717_thumb.p

post-78459-0-43328700-1390158718_thumb.p

post-78459-0-72083000-1390158794_thumb.j

Funguje děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...