Přejít na obsah

Odblokování obrazu za jízdy Columbus


Doporučené příspěvky

A nebo ti nejde čtečka karet v autě, taky jsem ji měl mrtvou. Ferda ji diagnostikoval a hlásila se v pohodě, ale prostě nejela. Z aliexpresu jsem koupil novou za 230kč, vyměnil a teď z ní normálně poslouchám muziku. Jen mě štve že nejdou přetáčet mp3, když mám delší set a chtěl bych začít od 12 minuty třeba, mno nebo dělám něco špatně, ale asi to prostě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
před 18 minutami, Pavel 5 napsal:

Tak jsem podle návodu zde odblokoval obraz.Jenže komplet, na navigaci nejde ani rádio,napřed to chtělo cd s mapami a nakonec nejde nic.Stáhl jsem program,vypálil dal do mechaniky a stiskl trojhmat,a bylo vymalováno.Co s tím?:angry:

Tak nakonec po zapnutí je vše šedivé orámované červeně,navigace jde jen s cd ale nejde zvuk u navigace ani rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
V 14. 10. 2016 at 17:21, Pavel 5 napsal:

Tak jsem podle návodu zde odblokoval obraz.Jenže komplet, na navigaci nejde ani rádio,napřed to chtělo cd s mapami a nakonec nejde nic.Stáhl jsem program,vypálil dal do mechaniky a stiskl trojhmat,a bylo vymalováno.Co s tím?:angry:

Ahoj, podle kterého návodu jsi to udělal? Je jich tu víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 14. 1. 2015 at 20:33, Ladiikk napsal:

Zkoušel jsem tento návod na Octávii 2 s DSG a funguje :)

Funguje? A nemas problem s prevodovkou? Niekto tu pisal ze vraj sa poserie DSG. A uz som to pocul aj z ineho zdroja.. Vraj po aktivovani obrazu pocas jazdy prdne prevodovka.

Mam Octaviu 2, DSG 2.0TDI CR, 103kW, r.v. 11/2012

Editováno: , autor: i-media
doplnenie udajov o motore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, ak ma niekto zaujem odblokovanie obrazu pripajam linky..

postup: staiahnut si najskôr to iso vypalit ho cez power iso (resp nainstalovat pover iso a vnom potom otvorit ten subor) vypalit a hotovo. sadnut do auta nedavat kluc do zapalovania. pustit Columbus a dat dnu cd...to je vsetko raz potvrdit ok na disp.. vybrat cd az ked same vylezie..odskusane na Octavia dsg 2012 sw verzia 4120.

VIM_Berto89 (1).iso

PowerISO6-x64.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, richardrs napsal:

Caute, ak ma niekto zaujem odblokovanie obrazu pripajam linky..

postup: staiahnut si najskôr to iso vypalit ho cez power iso (resp nainstalovat pover iso a vnom potom otvorit ten subor) vypalit a hotovo. sadnut do auta nedavat kluc do zapalovania. pustit Columbus a dat dnu cd...to je vsetko raz potvrdit ok na disp.. vybrat cd az ked same vylezie..odskusane na Octavia dsg 2012 sw verzia 4120.

VIM_Berto89 (1).iso

PowerISO6-x64.exe

Funguje to i na columbus v novém Superbu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...