Přejít na obsah

Odblokování obrazu za jízdy Columbus


Doporučené příspěvky

je mozne ze by columbus ktory je v mr 2014 nebral ziadne z tychto postupov ktore tu pisete? uz mam z toho celkom stresy ze ten columbus na mna prdi nech sa snazim akokolvek

 

A píše ti to chybu cd nebo prostě že to nelze upgraidnout? Já dostal včera novou navigaci a taky jsem zkoušel pouze cd na odblok, abych zjistil co je zač a odblok obrazu. Ale neprošlo to. Takže jsem udělal podle některých děsivou věc, stahl jsem FV 3810, a do hodinky se mi to přehrálo, je to se servisním menu a odblokem. Vymaže ti to mapy a hdd, ale nechalo mi to naladěné stanice na rádiu. (ty máš asi škodu takže pro tebe je to fv 3814, je to stejne jeden a ten samej soubor)

Editováno: , autor: Smil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte, stiahol som si subor od Alfonsak kedze nechcem prehravat fw ani nic ine, vypalil na cd dal cd do mechaniky, najskor mi dalo ze cd error vyhodilo ho potom si ho zobralo spat, vyhodilo tabulku ze pre ameriku stalcte toto pre ameriku hybrid toto a pre europu kombinaciu setup mikrofon a ejeckt, zakutalizovalo, restartovalo dalo ze update ok a dvd za jazdy vyplo akoby som nic nespravil 

 

Este mam otazku kde by som si stiahol mapy? potreboval by som také kde je chorvátsko, superba mam 12/2013 po fl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

prosím o pomoc, jsem v koncích, všechna fóra pročtená :(

 

Mám Superba DSG 07/2014 RNS 510 s TV tunerem

 

- stáhnul jsem si bento89.ISO a vypálil na CD - vše OK

- vložil do přístroje a prošel kompletní SWL instalací, kdy na konci jsem se dostal k hlášce SWL success, potom reboot - vše OK

- zdá se mi, že servisní MENU je tam - dlouze podržím SETUP a naskočí mi monitoring kvality signálu - vše OK

- rozjedu auto a mám černou obrazovku :(

 

Nevím si rady, dělám něco špatně? Nebo je potřeba použít nějaké jiné ISO? Můžete nabídnout ke stažení? Nedokážu si představit cestu do práce bez TV Óčko :)

 

Díky moc

Bedza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podívej se přes servisní menu jaký máš model COLUMBUSu (hlavně revizi - písmeno na konci) podle toho se případně použije nový firmware (pošlu přes uschovna.cz), který už v sobě bude mít ViM povolen

 

PS: pokud už někdo dělal aktualizaci, je možné že revize v menu nebude odpovídat papírovému štítku, který je přímo nalepen na navigaci,  ale podle roku výroby auta to asi nebude tvůj případ

 

aktivace skrytého servisního menu přes VCDS: 

 

37 - Navigation -> Adaptation -> Channel 50. Enabled value is 1" následně provést restart navigace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robim to tak ze vypalim iso na disk cd cez img burner sadnem do auta stalcim ten trojklik vyhodi mi ze vlozte swl cd, dam ho tam, da mi ze searching for swl image potom mi hodi biely displej zo znakom skoda a pise o uprgade dam ok, zaktualizuje vypise ze pre dokoncenie vytiahnite cd vysunie ho vytiahnem a to je vsetko 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...