Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Svajcik

Nové znaky Škoda

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, jak jsem to furt upravoval tak jsem tam dal nakonec ten špatnej odkaz, teď už je tam odkaz na ten pření znak správný :) Je to ten dražší s těma dvěma gombíkama.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Mam doma oba znaky na Citigo. Jeden je rovny a druhy trosku prohnuty. Ktery se tedy hodi na zadek Supa? Pochopil jsem spravne,ze ten prohnuty?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemate fotku, jak ten zadní znak sedi? Zda se mi vzadu taky prohnuty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vcelku dobře sedí vpředu i vzadu, stačilo nalistovat předchozí stránku tohoto vlákna

A celý postup výměny je jednoduchý, ale můžeš když tak kouknout do mého vlákna SUP ONE...

post-79770-0-82178600-1444634762_thumb.j

post-79770-0-85310600-1444634768_thumb.j

Editováno na SUP1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jsem zkousel ty znaky a musim rict,ze dozadu i do predu je lepsi dat ten prohlej. Ten rovnej vzadu nahore a dole odstava,ale ten prohlej tam sedne naprosto presne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Lepil jsem to tam dneska. Mel jsem oba. A nevim jak vam tam muze ten rovnej sedet,kdyz i ten starej je prohlej. Rovnej nahore a dole odstával.Na predchozi strance to je napsane taky,ze dopredu i dozadu sedi ten prohnuty znak.

Editováno na Petus

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono to je totiž moc druhů těch znaků, a ne všichni koupí ty správný. Já mám vzadu rovný a v předu lehce prohlý a sedí pěkně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja hodil dopredu i dozadu predni Citigo(prohly) a sedi naprosto presne. Je pravda,ze tech znaku je ted hafo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je nějaké divné. Vzadu je kufr téměř rovný

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj kolegové, jsem tu nový, tak se omlouvám za chaos. Koupil jsem si na zimu Superba I, původní znaky už mají své za sebou, chtěl bych dát znaky s novým logem, myslím že to Supa hezky omladí. Pochopil jsem že znak ze citygo je ten pravý, zadní dopředu, přední dozadu. Ale nedal by sem někdo nový odkaz které přesně koupit? Někomu to pasovalo jinému ne, tak nevím zda není na citygo těch znaků vícero druhů. Děkuji. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se