Přejít na obsah

Vyměna radia


Doporučené příspěvky

potřebuju poradit s demontáži origo magnetofonového autoradia z Fabie. Pro demontáž stačí použít nějaké dva plíšky, které strčím do těch drážek na rádiu a potahnout za magnetofonovou mechaniku nebo je třeba použit nějaké speciální háčky. Ptám se abych něco nedojebal. Pokud něco specialního mohlby někdo nahodit jenom fotečku. Ještě jedná věcička - jakým způsobem demontuji vysouvací schránku z pod autoradia 9chci ji nahradit otevřenou poličkou.

Dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Mozna sem levej ale za boha to originalni radio (MS 502 A) nemohu vytahnout. Zkousel jsem plisky, i ty klicky z lunchmeatu jsem zkousel (http://www.octaviaclub.cz/test/index.php?option=com_content&task=view&id=254&Itemid=30), ale proste se bojim abych neco neurval. Na druhou stranu jsem to ani silou nedokazal vytahnout takze si nevim rady... Prosim pomoc :help:

EDIT : Tak se me to podarilo nakonec tak, ze jsem vyndal ten suplik pod radiem a radio vyjelo zaroven s nim.

Editováno: , autor: Lox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ludia viete mi pvoedat ako by som spravil vymenil som radio a prepojil kable cerveny a zlty prehodil navzajom lebo mi nedrzalo pamet :( ale ako by som spravil ze ked bude vypnuty klucik bude mi hudba hrat lebo ako nahle vytiahnem klucik tak mi s radiom ani nehne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Potreboval bych poradit s demontazi radia SENCOR SCT 2203... trik s plisky jsem chtel vyzkouset, ale poradne nevim kam je zasunout...

montoval jsem to tak ze do diry na radio jsem nejdrive zasunul ramecek a do nej pak samotne radio. Ty plisky mam dat mezi radio a ramecek? Protoze ten ramecek ma takovy lem kolem dokola, takze mezi palubovku a ramecek se tim pliskem nedostanu...

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 let později...

prosím vás vedel by mi niekto poradiť ohľadom prepájania káblov keď mením rádio? niesom si celkom istý ktorý je ktorý čo mám s nimi robiť aby som neurobil nejaké škody, a takisto ako k predným dvom ktoré mám originál ale chcem ich meniť za tieto  http://jfauto.sk/vymena-reproduktorov-skoda-fabia-1 pridám zosilňovač a zrejme dva basáky ktoré by som chcel mať v kufri ( je možné osadiť to nejakým spôsobom do sedačiek odzadu bez prílišnej ujmy na zvuku? ) za odpovede vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...