Přejít na obsah

Corner / Leaving home / Coming home


qvecko

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, HWSpeedy napsal:

CH a LH aby fungoval automaticky vyzaduje aby auto melo automaticka svetla se snimacem okolniho osvetleni a prepinac v pozici auto.

Jinak souhlas, ze VCDS preklad do cestiny delal dement. Netusite nekdo, zda se to neda nekde prepnout natvrdo do anglictiny?

Pro info, krome corner jsem nastavoval CH (nemam automaticka svetla), automaticke zamykani, odemykani pri vytazeni klicku, sviceni koncovych svetel pri  DRL, dodatecne setreni predniho sterace, parkovacky jen na jedne strane packou blinkru. Mozna jeste vypnu signalizaci zapnuti pasu.

 

Tak vypnuti signalizace pasu funguje, ale vypne to komplet, takze ani kontrolka nesviti. Nastaveni casu pro CH funguje. Jeste jsem zkousel zapnout automaticka varovna svetla pri nouzovem  brzdeni, ale nefunguje to. Pak jsem jeste vypl tlumeni radia pri zpatecce, ale to se dela primo na radiu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

CH funguje jen tak, ze si ho zapnu sam probliknutim svetelnou houkackou po vyndani klicku ze zapalovani. Cas jsem si nastavil na 45 sekund.

Sviceni koncovych svetel pri DRL je to, ze i pri dennich svetlech porad sviti zadni svetla. Dost tim usetrim lepsi zarovky v potkavacich svetlech. Protoze vecer nemusim zapinat potkavaci svetla dokud neni tma.

Dodatecne setreni pred niho sterace - pokud pouziji ostrikovac celniho skla, tak jeste asi za cca 5 sekund jednou samo setre ("setreni slz tomu rikaji nebo tak nejak")

Parkovacky - je to stejne jak mely uz stare Skodovky (100, 120) a maji to jina auta dnes. Zastavim nekde na krajnici, vypnu zapalovani, dam blinkr vlevo a rozsviti se leva parkovacka a leva koncovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ty mas FL se start/stopem ze ... tam ej jiz kabelaz k mlhovkam spravna ... u starsich bez SS se musi menit kabelaz, originalne jsou mlhovky ovladany jednim dratem pres stary ovladac svetel, suta se SS nebo novym ovladacem svetel s Autolightem uz to maji spravne - ke kazde mlhovce separe drat z BCM, ktera to i ridi ... 

To jen pro ty starsi rocniky, aby se pripadne nekdo nesnazil ovladat jednu mlhovku spolecnym dratem pro obe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 8. 7. 2018 na 21:23, Aleš_BX napsal:

kódování, žádné dráty třeba tahat nebylo, VCP to na rozdíl od VCDS zvládlo, corner funguje jak má, při blinkrech i při zpátečče....

 

Co znamena "na rozdil od VCDS"? Co znamena pri spatecce?

Ja mam CNG Style 2012 s SS bez AUTO svetel a po nakodovani pres VCDS funguji predni mlhovky kazda zvlast podle natoceni volantu, ale jakmile se zaradi zpatecka, tak predni zhasne.

Editováno: , autor: HWSpeedy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
V 26. 10. 2017 na 17:48, DYXiCZ napsal:

Dle mého zkoumání BCMek je to zatím takto:

 

1S0 937 086 F  (2015 Monte Carlo) - nejde corner
1S0 937 086 B  (2012 Elegance) - nejde corner

1S0 937 090 B  (2015 Elegance) - jde corner

1S0 937 090 F  (2017 Style+) - jde corner


Poslušně hlásím!
1S0 937 086 K (2017 FL Fresh) - jde corner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jako @DYXiCZ poslušně hlásím nové úlovky :-)

 

low BCM

1S0 937 086 B (2012/2013 Elegance) - nejde corner

1S0 937 086 F  (2015 Monte Carlo) - nejde corner
1S0 937 086 K (2017 FL Fresh) - jde corner

 

high BCM

1S0 937 090 B  (2015 Elegance) - jde corner

1S0 937 090 F  (2017 Style+/2017 UP! TSI) - jde corner

1S0 937 090 H  (2017) - jde corner

1S0 937 090 J  (2019) - jde corner - díky @kaaka

Editováno: , autor: chobott
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Otázka k corner u CG. Není třeba nějaký konstrukční rozdíl v mlhovce u auta které má corner z továrny a tím které ho má jen dokódované? Proč se ptám? Protože CG z 12/2012 má corner (možná celé mlhovky) takové spíš symbolické. Teď jsem jezdil pár dní s Transitem a ten corneruje o 200% lépe, jak kdyby člověk rozsvítil tlumené světlo do zatáčky.

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to znát u předfaceliftového Citiga protože tam jsem corner nikdy neměl aktivní, ale po faceliftu (obdélníkové mlhovky) to pomáhá jako ? ani né tak při jízdě- kolikrát si toho ani nevšimnu ale při parkování u domku je to naprostý luxus. Už to sousedce zachránilo dvě kočky ( né že by jich byla škoda :D). Jenom škoda že když zařadim zpátečku tak mlhovka zhasne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Čečulák: mám to úplně stejně, CG CNG Style 12/2012 corner dokodované přes VDCS a taky to při zpátečce zhasne. Ještě zkusím po Novém roce mrknout do notebooku na firmě, co přesně jsem nastavoval ve VDCS pro corner funkci.

to kaaka: Zdravím, pokud by jsi měl možnost to porovnat tak to zkus a dej vědět. Je fakt, že to bude asi tvarem, já mám původní kruhové které směřují víceméně jen dopředu. Faceliftové hranaté jsou podle fotek vytažené více do boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...