Přejít na obsah

Problém...nejde zařadit "P" u automatu


ZdendaG

Doporučené příspěvky

ahoj všem, u Superba 1,9 TDi 2004 v automatu mi nejde zařadit "Péčko". Stojím na brzdě, ručka zatažená (i nezatežená) a mam zmáčknuté tlačítko na řadící hlavici a nic. Všechny ostatní polohy jdou přeřadit v pohodě, jen do té parkovačky to nechce skočit. Tím pádem mi ani nejde vytáhnout klíček ze zapalování. Naštěstíparkuju v garáži a klíčů mam víc, takže tam klíč nechávám a zamykám ručně druhým. Čím to může být, že řadicí páka nechce do parkovací polohy? Díky, Z

Editováno: , autor: ZdendaG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predchozi majitel je kolega z prace. Auto je garazovane, servisovane...nemel s tim zadny problem. Daval to pryc, protoze si koupil Jaguara... Za ten tyden jsem najel cca 2000km a bez problemu. Je to muj prvni automat, tak jsem treba jelito a neco delam blbe!? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za uprimnost...ale neboj, nejsem takovy strelec, abych sedl do ciziho auta a rovnou jezdil. Mel jsem i "zkusebni" jizdu a zkouseli jsme i razeni vsech poloh vcetne parkovaci a bez problemu. I ted, co jsem s tim jezdil, tak zadny problem. Jde mi o to, jestli s tim tady ma nekdo zkusenost...jestli je to na vymenu cele prevodovky nebo je treba jen vypadle nejake tahlo nebo vymackane tlacitko na radici hlavici nebo neco jineho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikláním se k tomu Constructu a viděl bych to spíše na mechanickou závadu. Jinak Construct to drží právě v tom péčku a pokud by ho někdo zamknul v jiné poloze, myslím, že volit rychlosti jdou. To by mohl být Tvůj problém, na to by to sedělo

Klíček je sichriován elektromagneticky, je tam jeden posranej konektor. Pro začátej ho třeba odpoj, aby šel klíček ven (vyžaduje to ale demontáž plastů kolem volantu). Nebo by to šlo zase odpojit u toho voliče

Ale nedřív bych to zvrchu rozebral a juknul na to. Bude to nějaká blbost.

Jinak si myslím, že Ti ten elektrosichr žere i baterku, takže po delším stání bys třeba ani nemusel nastartovat

Oddekluj volič...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...