Přejít na obsah

Riadiaca jednotka vo vodicovych dverách


Tomas Ondriska

Doporučené příspěvky

Zdravím vás...

Potreboval by som zohnať riadiacu jednotku ktorá sa nachádza vo vodicovych dverách. Je to taka čierna skrinka ktorá je napojená na systém sťahovania okná hneď nad tým motorcekom... Ak by ste niekto o tom vedel dajte vedieť...

ďakujem

Editováno: , autor: Tomas Ondriska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ako som písal mal som problém. Jedného dňa som prišiel k autu chcel som otvoriť auto diaľkovým a nic... No všetko sa otvorilo a vodicove dvere nie... Bol som u elektrikár a ten ze to je ta riadiaca jednotka vo dverách... Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Za každú radu ďakujem... Jaaj a este od vtedy nejde ani spätne zrkadlo na tých dverách ani sa nesklapa ani nevyhrieva a ani nenastavuje proste žiadna reakcia a na druhej strane spolujazdcovej ide spätne na 100 percent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 13. 4. 2014 na 15:53, Tomas Ondriska napsal:

Pozeral som to a nikde som to tam nenašiel... Mam iba tie čísla co som dal do prílohy

post-75772-0-24968400-1397397297_thumb.j

ako si to poriešil ? Mam tiež ten problém .. Zamknutie/odomknutie soferovych dveri cez DO nefunguje .. Ani vyhrievanie/sklapanie spatneho zrkadla ... Nejaka rada na opravu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...